اختصاص 30 میلیارد اعتبار برای اتمام سد نعمت آباد

به گزارش بارازعلی، فرماندار شهرستان اسدآباد از اختصاص 30 میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل و اتمام پروژه سد نعمت آباد این شهرستان اطلاع داد.

اختصاص 30 میلیارد اعتبار برای اتمام سد نعمت آباد

مجید درویشی در گفت وگو با بارازعلی، با اعلام این خبر اضافه نمود: سال جاری این میزان اعتبار برای اتمام این طرح اختصاص یافته که از اعتبار موردنظر 6.5 میلیارد برای پرداخت به پیمانکار و مابقی برای اتمام پروژه پیش بینی شده و چند روز پیش تخصیص این اعتبار نیز ابلاغ شده است.

وی با اشاره به پیشرفت فیزیکی 91 درصدی پروژه سد نعمت آباد گفت: این میزان اعتبار برای تکمیل پروژه کافی بوده و به طور قطع برای سال آینده پروژه سد نعمت آباد به افتتاح و بهره برداری خواهد رسید.

فرماندار اسدآباد در ادامه میزان اعتبار سال جاری شهرستان را افزون بر 23 میلیارد تومان گفت و یادآور شد: از این میزان اعتبار 4 میلیارد تومان اعتبارات استانی، 15 میلیارد اعتبارات متوازن و یک میلیارد و 700 میلیون تومان اعتبارات نفت و گاز بوده که در رابطه با اعتبارات متوازن برای دو دستگاه بنیاد مسکن و آموزش و پرورش پروژه های خوبی تعریف شد.

وی با بیان اینکه تعهد سال جاری بنیاد مسکن بهسازی 31 روستا بوده که در حال حاضر زیرسازی 25 روستا در دست اجراست و 6 روستا نیز در برنامه کاری واقع شده است، اضافه نمود: 95 درصد موافقتنامه های شهرستان مبادله و به تمامی دستگاه ها اعلام شده که با پیمانکاران مرتبط قرارداد ببندند و کار را شروع نمایند.

درویشی در بخش دیگری از اخذ موافقت 7 میلیارد تومان اعتبار برای توسعه زیرساخت برق شهرک صنعتی اسدآباد اطلاع داد و توضیح داد: برای افزایش توان برق شهرک صنعتی اسدآباد از 4.5 به 10 مگاوات به اعتباری افزون بر 7 میلیارد تومان احتیاج است که با پیگیری های لازم قرار شد از این میزان اعتبار، 50 درصد توسط وزارت صنعت به وسیله شهرک صنعتی و 50 درصد مابقی اعتبار توسط وزارت نیرو پرداخت گردد که در این رابطه دستور لازم داده شده است.

وی در خاتمه با بیان اینکه بعد از ایام اربعین کارخانه فراوری پودر قهوه شهرستان در شهرک صنعتی کلنگ زنی می گردد، گفت: راه اندازی این کارخانه در شهرستان برای 800 نفر به صورت مستقیم در سه شیفت ایجاد اشتغال خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 آبان 1398 بروزرسانی: 30 آبان 1398 گردآورنده: barazali.ir شناسه مطلب: 629

به "اختصاص 30 میلیارد اعتبار برای اتمام سد نعمت آباد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختصاص 30 میلیارد اعتبار برای اتمام سد نعمت آباد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید