ارائه گزارش ملی شرایط رشته های علوم انسانی به شورای عالی انقلاب فرهنگی

به گزارش بارازعلی، رئیس شورای تحول و ارتقای علوم انسانی شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: یک گزارش ملی برای طرح در شورای عالی انقلاب فرهنگی تدوین می گردد.

ارائه گزارش ملی شرایط رشته های علوم انسانی به شورای عالی انقلاب فرهنگی

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی بارازعلی به نقل از مرکز خبر شورای عالی انقلاب فرهنگی، جلسه 177 شورای تحول و ارتقای علوم انسانی شورای عالی انقلاب فرهنگی به ریاست غلامعلی حداد عادل در محل دبیرخانه این شورا برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه قسمت دوم گزارش سازمان سنجش آموزش کشور پیرامون شرایط پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی رشته های علوم انسانی ارائه شد.

پس از ارائه این گزارش، حدادعادل طی سخنانی گفت: در خصوص شرایط رشته های علوم انسانی با همکاری شورای تحول و ارتقای علوم انسانی و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یک گزارش ملی جهت طرح در شورای عالی انقلاب فرهنگی تدوین خواهد شد.

همچنین حدادعادل از انتشار 3 عنوان کتاب توسط معاونت تالیف کتب درسی شورای تحول و ارتقای علوم انسانی اطلاع داد.

پس از سخنان حداد عادل و با توجه به مباحث مطرح شده در جلسه گذشته، کلیات سرفصل آموزشی و برنامه درسی رشته جامعه شناسی انقلاب در مقطع دکترا به تصویب رسید.

پس از رای مثبت اعضا به کلیات سرفصل آموزشی و برنامه درسی رشته جامعه شناسی انقلاب، آنالیز جزئیات این سرفصل آموزشی و برنامه درسی در دستور کار قرارگرفت و دکتر عرفان منش دبیر کارگروه جامعه شناسی عناوین دروس رشته جامعه شناسی انقلاب را تشریح کرد.

ادامه آنالیز سرفصل آموزشی رشته جامعه شناسی انقلاب به جلسه آینده موکول شد.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 20 فروردین 1399 بروزرسانی: 20 فروردین 1399 گردآورنده: barazali.ir شناسه مطلب: 1022

به "ارائه گزارش ملی شرایط رشته های علوم انسانی به شورای عالی انقلاب فرهنگی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارائه گزارش ملی شرایط رشته های علوم انسانی به شورای عالی انقلاب فرهنگی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید