از بیانیه تند باشگاه استقلال علیه وینفرد شفر تا واکنش مربی آلمانی؛ این بیانیه، توهین آمیز و پر از دروغ بود

به گزارش بارازعلی، خبرگزاری خبرنگاران- باشگاه استقلال با انتشار بیانیه ای شدید اللحن از سرمربی اسبق این تیم انتقاد کرد.

از بیانیه تند باشگاه استقلال علیه وینفرد شفر تا واکنش مربی آلمانی؛ این بیانیه، توهین آمیز و پر از دروغ بود

به گزارش خبرنگاران، رسانه رسمی باشگاه استقلال با انتشار بیانیه ای نوشت: متاسفانه آقای شفر علیرغم ادعای حرفه ای گری و علاقمندی به طرفداران پرشور استقلال نه تنها حاضر به همکاری نیست، بلکه با گروکشی و وقت کشی در کوشش است پولی که حق ساشا شفر نیست را از استقلال بگیرد.

بعد از اینکه وکیل شفر حاضر نشد تاییدیه واریز پول باشگاه استقلال بابت طلب شفر را اعلام کند تا پنجره جابجایی باشگاه استقلال قبل از شروع لیگ بیستم باز گردد، باشگاه استقلال نامه ای رسمی به فیفا ارسال کرد و تمامی مستندات و مدارک واریز پول به حسابی که شفر اعلام نموده بود را پیوست نامه کرد تا فیفا بعد از آنالیز، اعلام رای نماید.

بر این اساس، باشگاه استقلال با مستنداتی که ارائه داده است، کلیه طلب شفر را واریز نموده و مبلغ طلب وی به حساب وکیل ایشان این نشسته است. متاسفانه کوشش های مسوولان باشگاه استقلال مبنی بر قانع کردن وکیل شفر و همکاری آن ها برای ارائه تایید پول تا این لحظه به ثمر نرسیده و وکیل شفر حاضر به همکاری نیست و به نظر می رسد وکیل شفر قصد گروکشی دارد چراکه او، وینفرد شفر و ساشا شفر تصور نمی کردند در پرونده ساشا شفر از سوی فیفا محکوم شوند.

متاسفانه آقای شفر علیرغم ادعای حرفه ای گری و علاقمندی به طرفداران پرشور استقلال نه تنها حاضر به همکاری نیست، بلکه با گروکشی و وقت کشی در کوشش است پولی که حق ساشا شفر نیست را از استقلال بگیرد که قطعا باشگاه زیربار این زیاده خواهی نخواهد رفت. این در حالی است که اگر سرمربی اسبق بر اساس اصول حرفه ای فوتبال، با استقلال همکاری می کرد، پنجره های جابجاییی باشگاه باز می شد و نگرانی در این زمینه وجود نداشت.

با این اوصاف، امیدواریم با توجه به مستندات و مدارکی که به فیفا ارسال شد و سوئیفت های واریزی که حتی بیشتر از مبلغ درخواستی شفر بوده است، فیفا، وینفرد شفر را ملزم کند تا با ارسال نامه ای رسمی، پنجره جابجایی استقلال را باز کند. خاطر نشان می گردد؛ باشگاه استقلال در مورد پنجره جابجاییی، پرونده های مشابهی (جباروف و باشگاه پاختاکور) را هم پیش رو داشت که بلافاصله پس از واریز طلب آن ها و با همکاری شایسته آنان، پرونده مربوطه در فیفا بسته شد.

وینفرد شفر در مورد این اطلاعیه گفت: اظهارات غیر واقعی منتشر شده را خواندید؟ حالا واقعیت را به شما می گویم.باشگاه و همه 4 مدیر عامل قبلی دقیقا می دانستند باید چه کاری انجام دهند.دقیقا از بدهی و پولی که باید به فیفا پرداخت گردد و مدارکی که باید تهیه و اصلاح گردد آگاه بودند، این مساله هم مربوط به چند روز اخیر نیست بلکه از ماهها قبل می توانست حل گردد.

وی اضافه نمود: من و وکیلم همواره و همواره باشگاه در ارتباط بودیم و حمایت، یاری و همکاری خودمان را بارها و بارها نشان دادیم. من حتی پیشنهاد دادم برای لیگ قهرمانان آسیا به صورت رایگان مسئولیت تیم را برعهده داشته باشم. شب گذشته باشگاه نا امیدانه با وکیل من تماس گرفت و درخواست کرد اگر ممکن است، ما بپذیریم که مابقی پول را در آلمان و به صورت حضوری پرداخت نمایند. حتی با وجود این که چنین کاری به هیچ وجه عرف نیست و من با این مساله راحت نبودم، اما پذیرفتم.

سرمربی اسبق استقلال توضیح داد: درست یک دقیقه بعد آگاه شدم که باشگاه اشتباه نموده و نمی خواهد پول را به صورت حضوری بپردازد و ترجیح می دهد به وسیله بانک آن را ارسال کند. امروز باشگاه یک بیانیه توهین آمیز و پر از دروغ و مطالب نادرست منتشر کرد. حتی با این وجود من از وکیلم خواستم با توجه به شرایط باشگاه استقلال و درخواست طرفداران، بیشتر از ساعت کاری در دفترش بماند تا اگر استقلال مابقی کارها را انجام داد، معطل نشوند و او این کار را به عنوان لطف در حق من انجام داد.

شفر گفت: مبلغ باقی مانده هم نه هفته قبل، نه دیروز، نه شب گذشته، نه امروز صبح یا ظهر، بلکه امروز ساعت 4 عصر به وقت آلمان، منتقل شد و همان طور که قبلا هم گفته بودم، هر زمان این کارها به طور کامل انجام گردد، فیفا به صورت اتوماتیک آگاه می گردد. وکیل من برای فیفا نامه نوشت و حتی تماس هم گرفت، الان باشگاه باید بعضی مدارک را اصلاح کند و بعد هم پنجره جابجاییی باشگاه به سرعت و به صورت اتوماتیک باز خواهد شد.

وی تاکید نمود: بسیار هم جالب است یک ساعت قبل، یکی از دستیاران مدیرعامل باشگاه استقلال به وکیل من پیام داد که مدیرعامل باشگاه هیچ اطلاعی از بیانیه نادرست و توهین آمیز منتشر شده عصر امروز ندارد و کسی که باعث انتشار این بیانیه دروغ و توهین آمیز شده را به سرعت اخراج می نماید. او گفت مدیرعامل باشگاه به یکی از اعضای هیات مدیره مشکوک است که این کار را انجام داده است!

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 24 آذر 1399 بروزرسانی: 24 آذر 1399 گردآورنده: barazali.ir شناسه مطلب: 1542

به "از بیانیه تند باشگاه استقلال علیه وینفرد شفر تا واکنش مربی آلمانی؛ این بیانیه، توهین آمیز و پر از دروغ بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از بیانیه تند باشگاه استقلال علیه وینفرد شفر تا واکنش مربی آلمانی؛ این بیانیه، توهین آمیز و پر از دروغ بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید