اطلاعیه باشگاه پرسپولیس در مورد جابجایی تابستانی

به گزارش بارازعلی، باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه ای هرگونه فعالیت نقل و انتقالاتی از سوی باشگاه و وجود لیست خرید و فروش بازیکنان چه لژیونر و چه داخلی را در مقطع کنونی، قویا رد کرد.

اطلاعیه باشگاه پرسپولیس در مورد جابجایی تابستانی

به گزارش بارازعلی به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، با توجه به انتشار اخبار گوناگون در حوزه جابجایی و در رسانه ها و شبکه های اجتماعی، این باشگاه، با تاکید بر خط مشی خود که پیش از این اعلام شده بود، بار دیگر اعلام می کند؛ نظر به فاصله موجود تا خاتمه رقابت ها، فعالیت جابجاییی ندارد و با توجه به سیاست حفظ حداکثری بازیکنان فعلی تیم، هیچ فهرستی از سوی سرمربی تیم تهیه نشده است که در آن نام لژیونر یا بازیکن داخلی و خارجی وجود داشته باشد. ضمن آن که در شرایط کنونی ناشی از پیامدهای کرونا، حتی باشگاه های متمول آسیایی نیز برای تامین هزینه جذب مجموعه ای از لژیونرهای ایرانی با مشکل روبرو می شوند.

همچنین بازیکنان کنونی تیم که امتحان خود را در سخت ترین شرایط پس داده اند و ضمن اثبات وفاداری، سربلندی پرسپولیس و طرفداران را رقم زده اند خود در حکم بازیکنانی هستند که اگر اراده می کردند می توانستند لژیونر باشند.

بی تردید، در زمان مناسب که از سوی سرمربی تیم اعلام خواهد شد، باشگاه با توجه به اعلام احتیاج ایشان، با قدرت برای ترمیم و تقویت تیم در صحنه حاضر خواهد بود. از برنامه های باشگاه، انجام پیش بینی و اقدام های لازم برای تامین اعتبارات مورد احتیاج است، اما تاکید می کنیم در زمان کنونی، شایعاتی از این دست که پرسپولیس بازیکنانی را در فهرست خرید یا فروش دارد به هیچ وجه صحت ندارند.

ضمن ادای احترام نسبت به تمام بازیکنان ارزشمند فوتبال کشورمان و فعالان قانونمند حوزه جابجایی و رسانه های محترم، با توجه به تجارب سال های گذشته، احتمال می رود، انتشار چنین شایعاتی، ناشی از اقدام های برخی مدیر برنامه ها یا واسطه ها باشد. همیشه شاهد بوده ایم از این روش برای مطرح شدن نام ها، آماده کردن فضای جابجایی، ایجاد رقابت های کاذب و زیان بار بین باشگاه ها و تحمیل خواسته ها استفاده شده است. به بازیکنان دیگر تیم ها و باشگاه ها نیز یادآور می شویم که این باشگاه هیچ نماینده ای ندارد و اگر افرادی تحت عناوین مختلف، خود را نماینده یا واسطه ای از جانب پرسپولیس معرفی نمایند، کذب محض است.

طرفداران دقت داشته باشند که شایعات، با تاثیرگذاری روی آن ها باعث افزایش انتظارات و استفاده از فشار آنها روی باشگاه برای ایجاد احتیاج کاذب و دور از منافع واقعی تیم صورت می گیرد.

همچنین با عنایت به این که هنوز در میان مسابقات فصل قرار داریم، سرمربی تیم به درستی خاطرنشان کرد؛ در این مقطع هیچ فهرستی برای جابجایی ارائه نخواهد شد، وقتی فهرستی در کار نباشد، حدس هم معنا ندارد.

شایعات و حدس های جابجاییی در این مقطع بسیار آسیب زننده خواهد بود و به ویژه می تواند روی اعضای تیم تاثیر نامطلوب گذاشته و تمرکز و آرامش آن را به شکل جدی بر هم بزند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 19 مرداد 1399 بروزرسانی: 2 مهر 1399 گردآورنده: barazali.ir شناسه مطلب: 1281

به "اطلاعیه باشگاه پرسپولیس در مورد جابجایی تابستانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطلاعیه باشگاه پرسپولیس در مورد جابجایی تابستانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید