امضای قرارداد همکاری و استقرار مرکز نوآوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر در مرکز نوآوری کیش

به گزارش بارازعلی، در جریان بازدید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از مرکز نوآوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر در کیش و دیدار و گفت و گو با رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر، قرارداد همکاری و استقرار مرکز نوآوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر در مرکز نوآوری کیش به امضا رسید.

امضای قرارداد همکاری و استقرار مرکز نوآوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر در مرکز نوآوری کیش

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران به نقل از روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، غلامحسین مظفری رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در بازدید از ساختمان دانشگاه صنعتی امیرکبیر واقع در برج صدف از نرخ گذاری زمین جهت واگذاری به دانشگاه های مستقر در جزیره کیش بر اساس ضوابط و چهار چوب های قانونی خبر داد و گفت: حمایت از دانشگاه ها و شرکت های دانش بنیان مستقر در جزیره کیش از اولویت های سازمان منطقه آزاد کیش است که این مهم در دستور کار این سازمان قرار گرفته است.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در ادامه بازدید خود در جریان بهره گیری از کنتور هوشمند این دانشگاه که با شبکه نوآور که از جمله شبکه های ارزان قیمت برای هوشمند سازی اینترنت اشیاء استفاده می شود قرار گرفت.

وی با بیان اینکه دانشگاه صنعتی امیرکبیر توانسته است زمان استفاده بهینه و کاهش هزینه های انرژی را با بهره گیری از کنتورهای هوشمند مدیریت کند گفت: اولویت نخست در مصرف انرژی بهره گیری از ظرفیت های هوشمندسازی است.

سیداحمد معتمدی رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر شهر هوشمند را مدیریت انرژی، خانه هوشمند و روشنایی شهر هوشمند بر شمرد و مطرح نمود: با کاهش حداقل 15 درصدی هزینه آب و برق در منطقه آزاد کیش می توانیم هزینه مصرف انرژی را مدیریت کنیم و این منطقه بهترین پایلوت برای سرزمین اصلی و کشورهای همجوار است.

در خاتمه این بازدید با حضور غلامحسین مظفری رئیس هیات مدیره و مدیرعامل، سید علیرضا علوی رضوی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، داریوش سلیمی مشاور مدیرعامل در مرکز نوآوری کیش، مسعود توفیقی مدیرعامل موسسه علوم و فنون کیش و سیداحمد معتمدی رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر قرار داد همکاری و استقرار مرکز نوآوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر در مرکز نوآوری کیش به امضا رسید.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 18 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: barazali.ir شناسه مطلب: 1224

به "امضای قرارداد همکاری و استقرار مرکز نوآوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر در مرکز نوآوری کیش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امضای قرارداد همکاری و استقرار مرکز نوآوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر در مرکز نوآوری کیش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید