باز هم ترابی، باز هم گل 3 امتیازی، طلسم جم شکسته شد

به گزارش بارازعلی، تیم فوتبال پرسپولیس پیروز شد با یک گل پارس جنوبی جم را شکست دهد.

باز هم ترابی، باز هم گل 3 امتیازی، طلسم جم شکسته شد

به گزارش بارازعلی، مصاف تیم های پارس جنوبی جم و پرسپولیس در چارچوب هفته نوزدهم با رجحان یک گله شاگردان کالدرون به پایان رسید. تک گل این بازی را ترابی در دقیقه 5+90 به ثمر رساند.

با این پیروزی طلسم نباختن های پارس جنوبی در جم شکسته شد.

نیمه نخست

پرسپولیس بازی را هجومی تر شروع کرد و موقعیت های مختلفی را در 15 دقیقه اول روی دروازه میزبان به وجود آورد. جدی ترین حمله پرسپولیسی ها روی کرنر ترابی رقم خورد که ضربه سر محمدحسین کنعانی زادگان با واکنش دخسوس برگشت داده شد.

بعد این فرصت بازی کمی آرام شد و پرسپولیس توپ و میدان را در اختیار داشت و تیم بدون مربی پارس جنوبی هم دل خوش به ضدحملات بود. با این وجود موقعیت زیادی در ادامه این نیمه به وجود نیامد تا ضعف خط هافبک دو تیم باعث گردد فرصت های زیادی روی دروازه ها ایجاد نگردد. با وجود سرد و بی روح بودن بازی، کرنر رسن روی دروازه، توپ را به کنعانی زادگان رساند که شوت محکم این بازیکن با برخورد به مدافع پارس جنوبی به بیرون رفت تا این توپ هم خطر جدی ر روی دروازه به وجود نیاورد.

کوشش دو تیم تا پایان نیمه نخست فایده نداشت تا بازی با نتیجه بدون گل انتها پیدا کند.

نیمه دوم

پرسپولیس باز هم بازی را هجومی شروع کرد و با به بازی آمدن علیپور به جای مهدی عبدی، حملات ای تیم زهردارتر شد. نخستین حمله پرسپولیس در نیمه دوم روی ریباند سانتر ترابی ایجاد شد که شوت داخل محوطه این بازیکن با وانش دخسوس به کرنر رفت.

5 دقیقه بعد باز هم پرسپولیس فرصت داشت تا روی پاس زیبای ترابی به گل برسد اما ضربه علیپور از زاویه بسته به بیرون رفت.

در سوی دیگر میدان، پارسی ها روی ضدحملات برنامه داشتند و بر خلاف بازی های قبلی رادوشویچ کار سختی در درون دروازه نداشت و واکنشی به نامش ثبت نشد.

در دقیقه 64، جنجالی ترین صحنه بازی رخ داد. جایی که سانتر پرسپولیسی ها را مگنو باتیستا با کتف خود دور کرد اما داور اعلام پنالتی کرد. این امر موجب اعتراض بازیکنان پارس جنوبی به داور و داور کنار خط شد و پایان، صفایی بعد از مشورت با یاری های خود، پنالتی را برگرداند.

پس از این پرسپولیسی ها رو به شوت های از راه دور آوردند که دخسوس بازیکنان پرسپولیس را ناکام گذاشت.

در 15 دقیقه پایانی کالدرون تیمش را هجومی تر کرد و احمدزاده و سیامک نعمتی را به جای وحید امیری و محسن ربیع خواه به میدان فرستاد.

در دقیقه 85، مگنو باتیستا بازیکن برزیلی پارس جنوی با خطا روی سیامک نعمتی و دریافت کارت زرد دوم، از زمین بازی اخراج شد.

در آخرین ثانیه های بازی مهدی ترابی روی جا ماندن مدافعان پارس جنوبی و پاس زیبای علیپور، با یک شوت سرکش پیروز شد دروازه پارس جنوبی را باز کند تا پرسپولیس سه امتیاز حساس این بازی را به دست آورد.

پرسپولیس با این پیروزی 31 امتیازی شد و موقتا به صدر جدول صعود کرد. پارس جنوبی هم با 11 امتیاز در رده سیزدهم باقی ماند.

ترکیب پرسپولیس: بوژیدار رادوشوویچ، محمد کنعان زادگان، شجاع خلیل زاده، مهدی شیری، محمد انصاری، محسن ربیع خواه(80- فرشاد احمدزاده)، احمد نوراللهی، بشار رسن، مهدی ترابی، وحید امیری(77- سیامک نعمتی) و مهدی عبدی(45- علی علیپور).

ترکیب پارس جنوبی: فرناندو دخسوس، فریبرز گرامی، محمود شفیعی، نیما انتظاری، مهدی ترکمان، مگنو باتیستا، پوریا آریاکیا، شهرام گودرزی، محمد نوری(84- احمد بهاروند)، متین کریم زاده و رضا خالقی فر.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 16 بهمن 1398 بروزرسانی: 16 بهمن 1398 گردآورنده: barazali.ir شناسه مطلب: 838

به "باز هم ترابی، باز هم گل 3 امتیازی، طلسم جم شکسته شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باز هم ترابی، باز هم گل 3 امتیازی، طلسم جم شکسته شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید