برنامه عجیب یوواخیم لوو برای ستاره بایرن مونیخ

به گزارش بارازعلی، یواخیم لو، سرمربی آلمان فاش کرد که قصد داشته از لئون گورتزکا، ستاره بایرن مونیخ در پست مدافع راست استفاده کند.

برنامه عجیب یوواخیم لوو برای ستاره بایرن مونیخ

با تور آلمان از دیدنی ترین کشور اروپایی بازدید کنید و از شهرهای برلین، هانوفرو، فرانکفورت و مونیخ دیدن کنید.

به گزارش گروه ورزشی بارازعلی، لئون گورتزکا در فصل جاری یکی از بهترین بازیکنان بایرن مونیخ بوده و در همین تعداد بازی های بعد از دوران قرنطینه پیروز به زدن دو گل و ارسال سه پاس گل شده است. یوواخیم لوو به تمجید از این ستاره جوان پرداخت و مدعی شد در آینده نقش او در تیم ملی آلمان محوری تر خواهد بود.

یوواخیم لوو گفت: گورتزکا هرگز این نقش را بازی نکرده بود. بازی و تمرینات برای این کار ضروری هستند، زیرا پویایی و درک گورتزکا از بازی باعث شده بود او تبدیل به گزینه ای برای این پست گردد. گورتزکا بازیکنی است که ترکیبی از پویایی، تکنیک بسیار خوب و توانایی موقعیت یابی بالایی است.

گورتزکا می داند که چگونه با پای راست و چپ و همچنین با سر گلزنی کند. به همین دلیل فکر می کنم ما به او را در سالهای آینده نقش محوری تری خواهیم داد. آنچه گورتزکا را از دیگر بازیکنان متمایز می نماید توانایی و علاقمندی او به گلزنی است و این بازیکن همواره رو به جلو حرکت می نماید.

لئون گورتزکا بازیکنی بسیار مهم است و از فرایند و اتفاقاتی که اطراف او می گذرد مطلع است. او مثال خیلی خوب برای شرح دادن به بازیکنان جوان است. فکر گورتزکا درگیر بیرون محوطه است و صحبت کردن با این بازیکن برای شما جذاب خواهد بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: barazali.ir شناسه مطلب: 1237

به "برنامه عجیب یوواخیم لوو برای ستاره بایرن مونیخ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه عجیب یوواخیم لوو برای ستاره بایرن مونیخ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید