تازه ترین قربانی فضای مجازی یک استقلالی متعصب است

به گزارش بارازعلی، به گزارش خبرنگاران، کمتر کسی فکرش را می کرد که یکی از متعصب ترین بازیکنان تاریخ باشگاه استقلال و رکورددار بیشترین تعداد بازی در این تیم روزی مغضوب طرفداران مجازی آبی ها قرار گیرد.

تازه ترین قربانی فضای مجازی یک استقلالی متعصب است

اگر از طرفداران استقلال سئوال می شد ممکن است کدام یک از پیشکسوتان این تیم روزی مورد غضب قرار گیرد، شاید فکری آخرین یا یکی از آخرین گزینه هایی بود که به او می رسیدند. اما امروز این اتفاق برای فکری افتاده است.

محمود فکری که یکی از 5 بازیکن تاریخ باشگاه استقلال است که از مرز 300 بازی برای این تیم عبور نموده و با 377 بازی رکورددار تعداد بازی در این تیم می باشد، به خاطر جمله ای که شاید خوب ادا نشد و منظور را کامل نرساند و طرفدار آبی ها را دچار سوء تفاهم کرد مورد غضب آنها قرار گرفته است.

گرچه جمع کوچکی از طرفداران استقلال با دفاع از فکری می کوشیدند تا یادآور خاطرات و روزهای خوبی که او برایشان رقم زده باشند و این فضا را تلطیف نمایند، اما جمع کثیری از استقلالی ها بی رحمانه به تخریب پیشکسوتی می پردازند که 121 بار بازوبند کاپیتانی تیم شان را بر بازو بسته است.

فکری اگر که تا پیش از این یکی از نمادهای تعصب در استقلال به حساب می آمد، امروز یکی از نمادهای بی رحمی فضای مجازی محسوب می گردد. امروز فکری را در فضای مجازی به بی رحمانه ترین شکل ممکن تخریب می نمایند تا تعیین گردد هنوز فرهنگ استفاده از این پدیده به درستی ایجاد نشده است. کاپیتان پیشین آبی پوشان اولین قربانی فضای مجازی در این تیم نبوده و آخرین آن هم نخواهد بود.

تاریخ استقلال به یاد دارد بسیاری را که فضای مجازی بی منطق و با منطق آنها را یک شبه از فرش به عرش کشیده و یا بالعکس.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 2 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: barazali.ir شناسه مطلب: 1243

به "تازه ترین قربانی فضای مجازی یک استقلالی متعصب است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تازه ترین قربانی فضای مجازی یک استقلالی متعصب است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید