کوشش مجلس انگلیس و کانادا برای بازخواست مدیر فیس بوک

به گزارش بارازعلی به نقل از آسین ایج، هدف از این کار آنالیز کوشش های فیس بوک برای مقابله با انتشار اخبار جعلی است.

کوشش مجلس انگلیس و کانادا برای بازخواست مدیر فیس بوک

از سفر با تور کانادا ارزان قیمت لذت ببرید.

دمین کالینز رئیس کمیته رسانه ای مجلس نمایندگان انگلیس با همکاری باب زیمر همتای کانادایی خود میخواهد زاکربرگ را تحت فشار قرار دهد تا وی خود شخصا در این نشست حضور یابد و پاسخ های قانع کننده ای ارائه دهد.

در ماه های اخیر، زاکربرگ به علت نقض حریم شخصی کاربران فیس بوک، انتقال بدون اجازه داده های خصوصی آنها به افراد و شرکت های ثالث، ناتوانی در جهت مقابله با انتشار اخبار جعلی و غیره مجبور شد شخصا در کنگره آمریکا و مجلس اروپا شهادت دهد.

کمیته ای که زاکربرگ باید در برابر آن شهادت دهد، کمیته بزرگ بین المللی نام دارد و قرار است اولین جلسه آن در تاریخ 27 نوامبر تشکیل گردد و نمایندگان مجالس چند کشور دیگر در آن حضور خواهند داشت.

در نامه ای که برای دعوت از زاکربرگ برای شرکت در این جلسه برای وی ارسال شده، آمده است: ما درک می کنیم که برای شما ممکن نیست در جلسات تمامی مجالس قانون گذاری کشورها حاضر شوید. اما معتقدیم کاربران شما در دیگر کشورها هم به پاسخگویی فیس بوک به وسیله خود شما احتیاج دارند و تصور می کنیم شما می خواهید به این مسئولیت خود عمل کنید. زاکربرگ در واکنش به این نامه واکنشی از خود نشان نداده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 31 شهریور 1398 بروزرسانی: 31 شهریور 1398 گردآورنده: barazali.ir شناسه مطلب: 439

به "کوشش مجلس انگلیس و کانادا برای بازخواست مدیر فیس بوک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوشش مجلس انگلیس و کانادا برای بازخواست مدیر فیس بوک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید