جانعلی: به دنبال حضور در لیگ برتر کشتی هستیم، هفته آینده تکلیف تیم داری معین می گردد

به گزارش بارازعلی، مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان گفت: دوست داریم کشتی گیران ما به واسطه حضور در لیگ در کوران مسابقات قرار بگیرند و این قطعا در بُعد فنی آنها تاثیرگذار خواهد بود.

جانعلی: به دنبال حضور در لیگ برتر کشتی هستیم، هفته آینده تکلیف تیم داری معین می گردد

مجتبی جانعلی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی بارازعلی با توجه به دیدار اخیر رئیس سازمان لیگ فدراسیون کشتی با علیرضا آشناگر استاندار و مسئولان ورزشی استان سمنان و زمزمه تیم داری آنها در لیگ برتر کشتی، گفت: باید ببینیم درخصوص اسپانسر چطور می توانیم عمل کنیم و بعد از آن در خصوص حضور در لیگ کشتی تصمیم گیری کنیم. ما پیگیر این موضوع هستیم و امیدواریم که نتیجه بگیریم.

وی در خصوص وضعیت تیم داری کشتی سمنان در لیگ کشتی سال های اخیر توضیح داد: در لیگ برتر رشته های دیگر تیم داشتیم اما در خصوص کشتی من در جریان نیستم. دوست داریم که بچه های کشتی گیر ما به واسطه لیگ در کوران مسابقات قرار بگیرند و این قطعا در بُعد فنی آنها تاثیرگذار خواهد بود. می تواند استارت فعالیت ما، لیگ کشتی باشد. تمام کوشش مان بر این است که بتوانیم همراه با دوستان مان در هیئت کشتی، مقدماتی حضور در لیگ برتر را فراهم کنیم.

جانعلی در پاسخ به این سوال که تا چه زمانی تکلیف موضوع تعیین خواهد شد، گفت: این روزها جلسات تخصصی را با هئیت های ورزشی استان در بحث استعدادیابی و موارد دیگر داریم. احتمالا در این خصوص هفته آینده نیز با مسئولان هیئت کشتی دیدار خواهیم داشت و این موضوع نیز حتما مورد آنالیز قرار می گیرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 3 آبان 1398 بروزرسانی: 3 آبان 1398 گردآورنده: barazali.ir شناسه مطلب: 558

به "جانعلی: به دنبال حضور در لیگ برتر کشتی هستیم، هفته آینده تکلیف تیم داری معین می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جانعلی: به دنبال حضور در لیگ برتر کشتی هستیم، هفته آینده تکلیف تیم داری معین می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید