حاج محمدی: جوان های سایپا در نیم فصل دوم به تیم یاری می نمایند، بازی ما با گل گهر 6 امتیازی است

به گزارش بارازعلی، امین حاج محمدی، مدافع میانی تیم فوتبال سایپا تأکید کرد که بازیکنان جوان این تیم در نیم فصل دوم به نارنجی پوشان یاری خواهند کرد تا از پایین جدول فاصله بگیرند.

حاج محمدی: جوان های سایپا در نیم فصل دوم به تیم یاری می نمایند، بازی ما با گل گهر 6 امتیازی است

امین حاج محمدی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، با اشاره به آخرین وضعیتش و اینکه آماده بازگشت به میادین فوتبال شده است، گفت: متأسفانه فصل گذشته مصدوم شدم و همین موضوع باعث شد تا نیم فصل اول را از دست بدهم، این در حالی است که در اوج بودم. دوری از فوتبال خیلی سخت است، ولی خدا را شکر که الان بدون مشکل خاصی تمرین می کنم. امیدوارم در نیم فصل دوم به تیم سایپا یاری کنم.

وی با اشاره به عملکرد ضعیف سایپا در نیم فصل اول تأکید کرد: سایپا سال جاری دست به نوعی جوان گرایی زد که تا به حال هیچ مربی و تیمی این کار را انجام نداده بود، اما آقای صادقی به بازیکنانش اعتماد کرد. این درست که جوان گرایی تاوان هم دارد، ولی حالا این بازیکنان جوان باتجربه تر شده اند و می توانند در نیم فصل دوم به سایپا یاری نمایند. البته این را هم بگویم که سایپا در نیم فصل اول در چند بازی از داوری ضربه خورد. ما تیم خوبی داریم و تعدادی بازیکنان باتجربه هم داریم که قطعاً حضور آنها هم می تواند تأثیرگذار باشد.

تمام هدف مان این است که نتایج ضعیف مان را در نیم فصل دوم جبران نموده و خودمان را از پایین جدول جدا کنیم.، مدافع تیم فوتبال سایپا با بیان این مطلب درباره ملاقات تیمش برابر گل گهر سیرجان در آغاز نیم فصل دوم گفت: ما باید از همین اولین بازی قدرت خودمان را نشان دهیم. بازی با گل گهر یک بازی مهم و شش امتیازی است. امیدوارم گام اول را محکم برداریم و در این بازی مهم سه امتیاز را بگیریم. البته گل گهر بازیکنان جدیدی گرفته است و ما کار آسانی برابر این تیم در پیش نداریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 اسفند 1398 بروزرسانی: 19 اسفند 1398 گردآورنده: barazali.ir شناسه مطلب: 927

به "حاج محمدی: جوان های سایپا در نیم فصل دوم به تیم یاری می نمایند، بازی ما با گل گهر 6 امتیازی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حاج محمدی: جوان های سایپا در نیم فصل دوم به تیم یاری می نمایند، بازی ما با گل گهر 6 امتیازی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید