خبرنگاران فنونی زاده: پرسپولیس برای بازیکنان جدید جای آزمون و خطا نیست

به گزارش بارازعلی، تهران- خبرنگاران- پیشکسوت سرخپوشان با بیان اینکه این تیم جای آزمون و خطا برای بازیکنان جدید نیست، گفت: مدیران باشگاه باید بدانند که پرسپولیس جایی نیست که بازیکن بخواهد امتحان خود را پس بدهد.

خبرنگاران فنونی زاده: پرسپولیس برای بازیکنان جدید جای آزمون و خطا نیست

مرتضی فنونی زاده در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران، با اشاره به شرایط باشگاه پرسپولیس در بازار جابجایی گفت: باشگاه راستا خودش را طی می نماید و این راه موفقیت پرسپولیس ادامه خواهد داشت. دیدید که در این سال ها بازیکنان زیادی آمدند و رفتند. مربیان هم چندین بار عوض شدند اما مانعی برای موفقیت های پرسپولیس به وجود نیامد.

وی اضافه نمود: به طور حتم این پرسپولیس دوباره موفقیت هایش را تکرار خواهد نمود. شما دو فصل پیش را به یاد بیاورید. چند بازیکن از پرسپولیس رفتند و با پیشمانی بازگشتند. تمام آن بازیکنان از ترک پرسپولیس پیشمان بودند و در این میان چه کسی ضرر کرد؟ پرسپولیس؟ این تیم به فینال آسیا رفت اما آن بازیکنان در تیم های جدید خود یا نیمکت نشین بودند و یا در لیگ چند سطح پایین تر در تیم های معمولی بازی کردند. الان هم شرایط این گونه است.

پیشکسوت تیم پرسپولیس اضافه نمود: پرسپولیس نامش عظیم تر از هر بازیکنی است. مهدی ترابی بازیکن بسیار خوبی است اما مطمئنا خود او بیشتر از هر کسی از رفتن متضرر می گردد. قطر جایی است که بازیکنان باید چند سال پایانی فوتبال خود را آنجا پشت سر بگذارند نه اینکه بازیکن در اوج فوتبالش به لیگی در سطح پایین تر برود. به طور حتم ترک پرسپولیس پشیمانی اش برای خود بازیکن می ماند.

وی توضیح داد: من زمانی که به پرسپولیس آمدم کاپیتان شاهین بودم و آن موقع تیم مان قطبی در فوتبال بود اما هنگامی که علی پروین به من گفت که به پرسپولیس بیایم با من اتمام حجت کرد که خبری از پول نیست و ما هم قبول کردیم. نه من بلکه خیلی از بازیکنان مانند فرشاد پیوس و مجتبی محرمی حتی حاضر بودیم از جیب مان هم خرج کنیم تا در پرسپولیس بمانیم. این بازیکنان اگر در زمان ما بودند می خواستند چکار نمایند؟

فنونی زاده گفت: هر کس دلش یک درصد با پرسپولیس نیست، اجازه بدهید که برود. پرسپولیس به چنین نفراتی احتیاج ندارد.

وی در خصوص بازیکنان جدید که به پرسپولیس اضافه شدند، توضیح داد: باید جلوی حاشیه گرفته گردد و بازیکنان باید بدانند که به چه تیمی آمده اند چرا که در پرسپولیس دیگر جای آزمون و خطا نیست و بازیکنان باید در تیم های دیگر امتحانشان را پس بدهند تا به این تیم بیایند.

منبع: ایرنا
انتشار: 24 مهر 1399 بروزرسانی: 24 مهر 1399 گردآورنده: barazali.ir شناسه مطلب: 1418

به "خبرنگاران فنونی زاده: پرسپولیس برای بازیکنان جدید جای آزمون و خطا نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران فنونی زاده: پرسپولیس برای بازیکنان جدید جای آزمون و خطا نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید