خبرنگاران فکری: حسرت 22 ساله در دلمان گذاشتند، برخی بازیکنان از استقلال می فرایند

به گزارش بارازعلی، تهران- خبرنگاران- سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: متاسفانه حسرت 22 ساله در لیگ قهرمانان آسیا را در دلمان گذاشتند؛ اما امیدوارم امسال به مراحل بالای لیگ قهرمانان آسیا برسیم.

خبرنگاران فکری: حسرت 22 ساله در دلمان گذاشتند، برخی بازیکنان از استقلال می فرایند

به گزارش خبرنگاران، محمود فکری در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر سایپا در هفته دوازدهم لیگ برتر گفت: سایپا در لیگ امسال نشان داده می تواند از هر تیمی امتیاز بگیرد و بازی سختی در پیش داریم. این تیم از تمام حریفانش امسال امتیاز گرفته است. برنامه مسابقات هم به شکلی است که فشردگی مسابقات ما را اذیت می کند. بازیکنانم باید به سایپا احترام بگذارند. امیدوارم با ارائه بازی خوب بتوانیم جایگاهمان را در صدر جدول حفظ کنیم. تیم سایپا سه روز بیشتر برای این بازی زمان داشته و تمرین کرده است. بازیکنانم شرایط روحی و انگیزه خود را حفظ کردند و امیدوارم با انگیزه وارد زمین شوند.

وی در رابطه با اینکه تیمش با توجه به اینکه در دیدار قبلی خود با سه مهاجم به میدان رفت و پیروز بود، آیا امکان دارد فردا هم با سه مهاجم بازی کند، خاطر نشان کرد: ما نسبت به هر بازی و داشته هایمان، ترکیب بازی را معین می کنیم .با توجه به اینکه لیگ فشرده است باید به برخی بازیکنان استراحت بدهیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در خصوص اینکه ممکن است تیمش در لیگ قهرمانان آسیا به صورت مستقیم به مرحله گروهی صعود کند، افزود: هنوز خبر قطعی به ما از طرف باشگاه نرسیده است اما در مجموع من حسرت 22 ساله دارم. این حسرت را به دلمان گذاشتند و در فینال لیگ قهرمانان غایب بودیم. العین همیشه تیم خوبی بوده است. من به مراحل خیلی بالاتر از لیگ قهرمانان فکر می کنم. باید تمام برنامه ریزی هایمان را انجام دهیم تا به مراحل بالا تر برسیم و آرزویی که در دلم است را محقق کنیم.

سرمربی استقلال در رابطه با برنامه اش برای جابجایی بیان کرد: در فهرست جای خالی داریم. البته تعدادی از بازیکنان در نیم فصل از جمع ما جدا خواهند شد و هم برای ادامه لیگ و هم برای لیگ قهرمانان خودمان را تقویت می کنیم.

وی در خصوص اینکه خط حمله سایپا ضعیف است، افزود: هیچ تیمی را نمی شود دست کم گرفت. سایپا تیم محترمی است و حتی اگر 2 امتیاز از دست بدهیم برای ما بد است. ما برای کسب 3 امتیاز به زمین می رویم. اگر سایپا در حمله ضعیف بوده ما این تیم را دست کم نمی گیریم. این تیم به طور هم در خطوط دیگرش قوی بوده که توانسته از حریفان امتیاز بگیریم.

فکری در رابطه با مصدومان تیمش افزود: سید احمد موسوی مصدوم است. آرش رضاوند هم کمی مصدوم بود اما چند روزی است به تمرینات اضافه شده و فکر می کنم به بازی برسیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در خصوص اینکه او از نظر نتیجه گیری در ابتدای فصل بهترین سرمربی چند سال اخیر استقلال بوده است، شرح داد: این موضوع تلاش تمام مجموعه و بازیکنان بوده و از آنها تشکر می کنم. از ابتدای لیگ مسائل زیادی داشتیم اما با خواسته بازیکنان به صدر جدول رسیدیم. امیدوارم این فرایند را ادامه دهیم. ما به مجموعه استقلال و هوادارن تبریک می گوییم.

وی افزود: خیلی از سیاست مداران شاید استقلالی باشند اما ما استقلالی ها نجیب تر هستیم و این موضوع را پیش خودمان نگه می داریم و فکر می کنیم تیم نیاز به حمایت ندارد. همه کسانی که استقلالی هستند کمک کنند تا تیم با کمک آنها نتیجه بگیرد.

فکری گفت: به طور حتم مدیریت بازیکنان و باشگاه کار سختی است و کار یک نفر دو نفر نیست. آن افرادی که مدیریتی می توانند کمک کنند. آن پیشکسوتانی هم که می توانند فنی به استقلال کمک کنند تا تیم در شرایط خوبی در لیگ قهرمانان حضور پیدا کند.

منبع: ایرنا
انتشار: 3 اسفند 1399 بروزرسانی: 3 اسفند 1399 گردآورنده: barazali.ir شناسه مطلب: 1676

به "خبرنگاران فکری: حسرت 22 ساله در دلمان گذاشتند، برخی بازیکنان از استقلال می فرایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران فکری: حسرت 22 ساله در دلمان گذاشتند، برخی بازیکنان از استقلال می فرایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید