درخواست خانواده شهدای حادثه تروریستی اهواز برای برخورد با مسببین

به گزارش بارازعلی، سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به درخواست خانواده شهدا حادثه تروریستی اهواز برای برخورد با مسببین این حادثه گفت که کمیسیون برای پیگیری درخواست این خانواده های معظم شهدا متعهد شد.

درخواست خانواده شهدای حادثه تروریستی اهواز برای برخورد با مسببین

به گزارش بارازعلی، سیدحسین نقوی حسینی در شرح جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: در این جلسه جاسمی، عضو کمیسیون ضمن ارائه گزارشی از بازدید و سرکشی اش به خانواده های شهدای حادثه تروریستی اهواز در مراسم رژه نیروهای مسلح، شرح داد که خانواده های معظم شهدا خیلی گله مند بوده و درخواست های خود را طی نامه ای به کیمسیون اعلام کردند. آنها درخواست برخورد قاطع با مسببین این حادثه دارند. همچنین خواهان ساخت نمادی در محل حادثه هستند.

وی با بیان اینکه نامه خانواده های شهدای این حادثه در کمیسیون قرائت شد، اضافه نمود: کمیسیون ضمن تقدیر مجدد از خانواده معظم شهدا متعهد شد درخواست آنها را به وسیله مراجع ذی ربط پیگیری کند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس همچنین گفت که در این جلسه دو لایحه دولت تحت عنوان لایحه پروتکل حفاظت از تنوع زیستی الحاقی به کنوانسیون چهارچوب حفاظت از محیط زیست دریایی دریای خزر و لایحه موافقتنامه حمل و نقل بین المللی جاده ای مسافر و کالا بین دولت جمهوری اسلامی ایران و شورای فدرال سوئیس با اتفاق آرا تصویب شد.

وی ادامه داد: مقرر شد نمایندگانی از وزارتخانه های ارتباطات و دفاع همراه با دانشگاه های مرتبط در جلسه فردا (دوشنبه) کمیسیون برای شرح درباره ماهواره و ساخت آن، میزان آمادگی برای پرتاب و مشخصات و ویژگی های ماهواره های مذکور شرحاتی ارائه نموده و کمیسیون را در جریان پیشرفت کار و زمان احتمال پرتاب قرار دهند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 25 اسفند 1398 بروزرسانی: 25 اسفند 1398 گردآورنده: barazali.ir شناسه مطلب: 941

به "درخواست خانواده شهدای حادثه تروریستی اهواز برای برخورد با مسببین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست خانواده شهدای حادثه تروریستی اهواز برای برخورد با مسببین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید