درخواست عارف از رئیسی درباره محکومیت مولاوردی

به گزارش بارازعلی، خبرنگاران : معاون اول دولت اصلاحات با تاکید بر اینکه برخوردها با شهیندخت مولاوردی نباید به گونه ای باشد که موجب کاهش انگیزه و مشارکت فعال زنان کشور گردد از رییس دستگاه قضایی خواست با ورود به پرونده خانم مولاوردی، اجازه ندهند مشارکت فعال زنان کشور کمرنگ گردد.

درخواست عارف از رئیسی درباره محکومیت مولاوردی

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایلنا: محمدرضا عارف با اشاره به صدور حکم محکومیت مولاوردی از سوی دادگاه بدوی در صفحه توئیتر خود نوشت: اقدامات خانم دکتر مولاوردی براساس صندلی رسمی شان به عنوان عضو کابینه و معاون رئیس جمهور در امور زنان انجام شده است. شخصیت دینی، اخلاقی و مهارت حقوقی و سیاسی ایشان، مانع انتساب نیت سوء به این بانوی فرهیخته است.

احتمال بروز خطای سهوی برای هر مدیر ارشدی وجود دارد، قاعدتا جوانب حفاظتی ارتباطات کاری بین المللی این حوزه، مورد اهتمام سرکار خانم مولاوردی و سایر نهادهای ذیربط بوده است. برخوردها با این بانوی سیاستمدار نباید به گونه ای باشد که موجب کاهش انگیزه و مشارکت فعال زنان کشور گردد.

با احترام به استقلال نظام قضایی، استدعا دارم رئیس محترم قوه قضائیه با ورود به پرونده خانم مولاوردی، اجازه ندهند مشارکت فعال زنان کشور کمرنگ گردد.

با صحبتی که با جناب آقای رییسی داشته ام و شناختی که از تجارب ارزنده و رویکرد منصفانه و ملی ایشان دارم، به فرجام نیکِ ماجرا خوشبینم.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 15 دی 1399 بروزرسانی: 15 دی 1399 گردآورنده: barazali.ir شناسه مطلب: 1590

به "درخواست عارف از رئیسی درباره محکومیت مولاوردی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست عارف از رئیسی درباره محکومیت مولاوردی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید