شناسایی حدود 12 هزار کارگر فاقد مسکن در استان زنجان

به گزارش بارازعلی، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان حسب دستور مقام عالی وزارت در مورد طرح ملی تامین مسکن کارگران، 11 هزار و 935 نفر از کارگران فاقد مسکن شناسایی شدند .

شناسایی حدود 12 هزار کارگر فاقد مسکن در استان زنجان

جهت دریافت خدمات پتینه با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان ، محمد رضا یوسفی در جلسه شورای هماهنگی ادارات تابعه وزارت متبوع در استان که با حضور معاون وزیر در محل شرکت شیر پگاه زنجان برگزار گردید، عنوان نمود: نقش مالی مسکن در سبد خانوار و صندلی آن در کسب رضایتمندی اجتماعی و نیز لزوم مداخله دولت در ایجاد تعادل در نظام عرضه و تقاضا در بازار مسکن، حسب دستور مقام عالی وزارت در مورد طرح ملی تامین مسکن کارگران و مستمری بگیران تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی، طبق اقدامات انجام شده در این زمینه 11 هزار و 935 نفر از کارگران فاقد مسکن شناسایی شدند .

یوسفی اضافه نمود: تعداد 195 نفر از زنان سرپرست خانوار و 791 نفر از کارگران که جز سه دهک پایین جامعه هستند نیز جزء افراد فاقد مسکن در آمار قرار گرفته اند.

مطابق دستور وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی مبنی بر توانمندسازی تعاونی های مصرف و مسکن کارگری با همکاری تشکل های کارگری و کارفرمایی برای دسترسی کارگران کشور به بخش کالاهای اساسی و مسکن ارزان قیمت، بر خود وظیفه می دانیم از قشر زحمتکش کارگران حمایت و پشتیبانی کرده و گامی مثبت در ایجاد انگیزه ، روحیه امید و نشاط و همچنین گشایش در امور آنان برداریم.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 21 آذر 1399 بروزرسانی: 21 آذر 1399 گردآورنده: barazali.ir شناسه مطلب: 1536

به "شناسایی حدود 12 هزار کارگر فاقد مسکن در استان زنجان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شناسایی حدود 12 هزار کارگر فاقد مسکن در استان زنجان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید