عقب نشینی تروریست ها از همه نقاط تازه اشغال شده در لاذقیه

به گزارش بارازعلی، گروه های تروریستی در شمال شرق استان لاذقیه در پی افزایش حملات هوایی به مواضع شان، از تمام نقاطی که در آن پیشروی نموده بودند، به طور کامل عقب نشستند.

عقب نشینی تروریست ها از همه نقاط تازه اشغال شده در لاذقیه

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، جبهه شمال استان لاذقیه مدتی است بار دیگر داغ شده و ارتش سوریه و گروه های تروریستی بشدت درگیر هستند.

درگیری در شمال استان لاذقیه در محور جبل الترکمان و جبل الاکراد و راستا های منتهی به آن در شمال شرق استان لاذقیه است. درگیری ها از حدود ده روز پیش تشدید شده و دو طرف خسارت و تلفات به یکدیگر وارد نموده اند.

روز گذشته (صبح آدینه) گروه های تروریستی الجیش الوطنی و غرفة عملیات وحرّض المؤمنین با حمله ای شدید به مواضع ارتش سوریه پیروز شدند در هفت نقطه پیشروی نمایند، اما صبح امروز با تشدید حملات هوایی به مواضع آنان، این گروه ها از مواضع تصرف نموده، عقب نشستند.

محور هایی که شاهد عقب نشینی گروه های مسلح بود، منطقه کبانة، تلة الملک، تلة الشیخ یوسف، بیت العضم و تلة رشو است.

به گفته مرکز موسوم به دیدبان حقوق بشر سوریه نزدیک به معارضان، گزارش کرد که این محور ها امروز شنبه اکنون شاهد نوعی آرامش شنماینده است. گفته می گردد دو طرف تلفات سنگینی متحمل شده و شمار زخمی ها نیز زیاد است و عناصر مسلح از همه مواضعی که دیروز اشغال کردند، عقب نشینی کردند.

محور کبانه در ریف شمال شرق لاذقیه امروز شاهد حملات شدید هوایی روسیه به مواضع گروه های مسلح در جبل الاکراد و جبل الترکمان و سهل الغاب بود. محور های غرب ابوالظهور در ریف شرقی استان ادلب تا ریف جنوبی ادلب نیز شاهد پرواز پهپاد های شناسایی است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: barazali.ir شناسه مطلب: 722

به "عقب نشینی تروریست ها از همه نقاط تازه اشغال شده در لاذقیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عقب نشینی تروریست ها از همه نقاط تازه اشغال شده در لاذقیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید