مدافع سابق تراکتور: بعضی ها در تراکتور سنگ جلوی پایم انداختند، برای جدایی خانه پدر و مادرم را فروختم

به گزارش بارازعلی، باشگاه می دانست چنین بندی در قراردادم دارم و می توانم با استفاده از آن جدا شوم. البته مذاکراتی با باشگاه داشتم تا در صورت امکان به من تخفیف بدهد یا دست کم شرایط را برای من بهتر کند.

مدافع سابق تراکتور: بعضی ها در تراکتور سنگ جلوی پایم انداختند، برای جدایی خانه پدر و مادرم را فروختم

جهت دریافت خدمات رنگ پتینه چیست با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

مدافع سابق تیم فوتبال تراکتور گفت: مدیرعامل جدید تراکتور فردی کاملا حرفه ای است اما بعضی افراد که از قبل در این باشگاه هستند برای جدایی ام سنگ انداختند.

ایمان سلیمی در گفت وگو با فارس درباره جدایی اش از تیم تراکتور گفت: به دعوت محمد علیپور مدیرعامل جدید باشگاه تراکتور به تبریز رفتم و در جلسه ای 2 ساعته با هم صحبت کردیم. هرچند وی دوست داشت در این تیم بمانم اما تصمیم خود را برای جدایی گرفته و از 2-3 ماه قبل دنبال جدایی بودم. به همین دلیل در نهایت از تراکتور جدا شدم.

وی اضافه نمود: در اینجا باید اشاره کنم که علیپور واقعاً مدیری حرفه ای است و به جرأت می توانم بگویم جزو افرادی است که اگر چند سال مداوم در فوتبال بماند، خیلی به فوتبال کشورمان یاری می نماید. وی مدیر بی نظیری است. قبل از برگزاری جلسه از بعضی دوستان نزدیک خود شنیده بودم، مدیرعامل جدید تراکتور حرفه ای به فوتبال نگاه می نماید و واقعاً یک مدیر به تمام معنی است. باید از پست اینستاگرامی اش هم که در صفحه شخصی خود برای من منتشر کرد تشکر کنم. صحبت هایی هم که در جلسه با علیپور انجام دادم در چارت حرفه ای بود و دوست داشتم در این 2 سالی که عضو تیم تراکتور بودم با چنین مدیری کار می کردم.

مدافع سابق تیم فوتبال تراکتور درباره فعال شدن بند جدایی اش از این تیم گفت: باشگاه می دانست چنین بندی در قراردادم دارم و می توانم با استفاده از آن جدا شوم. البته مذاکراتی با باشگاه داشتم تا در صورت امکان به من تخفیف بدهد یا دست کم شرایط را برای من بهتر کند. هرچند از انجام نشدن این موضوع مقداری ناراحت شدم و نمی دانم چرا زنوزی به عنوان مالک تراکتور تا این اندازه اصرار داشت 70درصد از مبلغ قرارداد فصل گذشته ام را به سرعت پرداخت کنم تا بتوانم از این تیم بروم.

سلیمی گفت: به مدیران تراکتور گفتم در این 2 سال پول زیادی از این باشگاه نگرفته ام و قرارداد من چندان بالا نبود. با همان پول کم یک خانه برای پدر و مادرم خریدم و در نهایت مجبور شدم این خانه را برای فعال کردن بند فسخ قراردادم بفروشم. هر چقدر هم به مسئولان تراکتور شرح دادم فایده نداشت. افرادی که از قبل در تراکتور بودند به صحبت های من توجهی نکردند. منظور من علیپور نیست زیرا وی مدیری با شخصیت و حرفه ای است اما افرادی که قبل از علیپور در تراکتور بودند به حدی اطلاعات غلط به مدیرعامل باشگاه داده و آماتورگونه رفتار کردند که جو بدی علیه من راه افتاد.

وی اضافه نمود: همه از من در تیم تراکتور راضی بودند. اکنون هم اگر از آنها بپرسید می گویند از سلیمی راضی هستیم اما مانده ام وقتی چنین رفتاری از من دیده اند چرا جلوی پایم سنگ انداختند؟ بعضی افراد در باشگاه تراکتور واقعاً سطح پایین رفتار نموده و اظهار نظراتی داشتند که ارتباطی به آنها نداشت. نمی خواهم اسم ببرم اما همه چیز معین است. این افراد آقای علیپور را بد هدایت کردند.

مدافع سابق تیم فوتبال تراکتور توضیح داد: حدود سه ماه پیش از یک باشگاه خارجی برای من ایمیل آمده بود اما مدیر باشگاه تراکتور نتوانست به آن پاسخ بدهد و مدعی بود این ایمیل را دریافت ننموده در حالیکه اگر برای یک فرد ایمیل ارسال گردد، تاریخ و زمان آن معین است.

سلیمی درباره پیشنهادهایی که از تیم های خارجی دریافت نموده است، شرح داد: از سه تیم اروپایی پیشنهاد دارم که پیش قرارداد آنها به دست من رسیده و تا پنج روز آینده یک تیم را انتخاب می کنم. بهتر است الان هم اسمی نبرم. این تیم ها برای کشورهای مختلف هستند.

وی درباره حمایت طرفداران تراکتور از خودش گفت: برای من باعث افتخار است که آنها چنین حمایتی از من داشتند. حتی الان هم پیغام هایی از طرفداران تراکتور دریافت می کنم و بسیاری از آنها می گویند تنها بازیکنی بودم که در این چند سال با دل خوشی از تیم ما جدا شد و برایم آرزوی موفقیت کردند. آنها به من محبت زیادی داشتند و حتی خود اعضای باشگاه هم برای من پیغام تشکر می فرستند و جو خوبی برای من در تراکتور ایجاد شده بود. فکر می کنم هیچگاه هیچ بازیکنی چنین فضایی را تجربه ننموده است. دست تک تک طرفداران تراکتور را می بوسم و از آنها تشکر می کنم.

مدافع سابق تیم فوتبال تراکتور درباره اینکه با لژیونر شدن به تیم ملی هم فکر می نماید، گفت: در جلسه ای که با مدیرعامل جدید تراکتور داشتم به وی گفتم برای لژیونر شدن بالای چهار سال است برنامه ریزی می کنم. می دانم وقتی به تیم جدیدم بروم کارم تازه آغاز می گردد و شرایط خیلی سخت تر از ایران است. جهت پر پیچ و خمی دارم اما دعای خیر طرفداران و پدر و مادرم پشت سرم است. خودم هم تلاشم را چندین برابر می کنم تا به تیم ملی برسم. امیدوارم اتفاق خوبی برای من در فوتبال اروپا بیفتد و از بازی کردن در این قاره لذت ببرم.

منبع: عصر ایران
انتشار: 1 آبان 1399 بروزرسانی: 1 آبان 1399 گردآورنده: barazali.ir شناسه مطلب: 1432

به "مدافع سابق تراکتور: بعضی ها در تراکتور سنگ جلوی پایم انداختند، برای جدایی خانه پدر و مادرم را فروختم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدافع سابق تراکتور: بعضی ها در تراکتور سنگ جلوی پایم انداختند، برای جدایی خانه پدر و مادرم را فروختم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید