موسوی: جام اسنپی به خود پرسپولیس هم لذت نمی دهد، سعادتمند منتظر یاری وزارت نباشد

به گزارش بارازعلی، بازیکن سابق استقلال می گوید احمد سعادتمند اگر می خواهد در مدیریت باشگاه استقلال پیروز باشد، منتظر یاری وزارت نباشد و خودش منایع اقتصادی برای آبی ها پیدا کند.

موسوی: جام اسنپی به خود پرسپولیس هم لذت نمی دهد، سعادتمند منتظر یاری وزارت نباشد

علی موسوی، بازیکن سابق استقلال در گفت وگو با بارازعلی درباره شرایط مدیریتی آبی ها گفت: ثبات در مدیریت استقلال از بین رفته است. چند مدیر آخر استقلال توجهی به باشگاه نداشتند و یک جا نشسته و منتظر یاری وزارت ورزش بودند. این بی خیالی ها و ثبات نداشتن کار استقلال را در این چند سال سخت کرد و همین باعث شد که تیم هم نتواند نتیجه بگیرد. سعادتمند اگر می خواهد پیروز باشد، به دنبال منابع اقتصادی برود، منتظر یاری وزارت ورزش نباشد و مسائل استقلال را حل نماید.

وی در مورد انتها لیگ با شرایط موجود گفت: شیوع این ویروس خطرناک کل جهان را تحت تاثیر قرار داده و فقط ایران نیست که با این مشکل دست و پنجه نرم می نماید. به نظر من باید لیگ را ناتمام بگذارند و لیگ جدید را شروع نمایند و هیچ تیمی را هم قهرمان ننمایند زیرا این قهرمانی ها نه به پرسپولیس می چسبد، نه به استقلال و نه حتی به سپاهان.

موسوی اضافه نمود: آن قهرمانی لذت می دهد که با عرق ریختن در بازی آخر به دست بیاید و بازیکنان با شادی از ته دل جام را بالای سر ببرند. جام های اسنپی مثل سوپرجامی که پارسال، پرسپولیسی ها بالای سر بردند و عکس گرفتند و شادی مصنوعی کردند فایده ندارد و فکر نکنم خود آن ها نیز نیازی به این جام ها داشته باشند.

مهاجم سابق استقلال در مورد شرایط قرارداد بازیکن استقلال اظهار کرد: برگزاری ادامه لیگ معلوم نیست و بازیکنان استقلال خوب می دانند که باشگاهشان با این وضع مدیریت، مسائل اقتصادی دارد پس بهتر است کمی از خودگذشتگی نمایند و با توجه به لغو لیگ، بخشی از قرارداد خود را ببخشند. البته فدراسیون هم باید قانونی برای سال جاری تصویب نمایند که مثلا باشگاه ها حداکثر 50 الی 60 درصد قرارداد بازیکنانشان را بدهند زیرا به هر حال این بازیکنان دو سوم بازی های تیمشان را بازی نموده اند و دست باشگاه نباید در پوست گردو بماند.

او در سرانجام در مورد آینده استقلال با مجیدی گفت: مجیدی در چند بازی که روی نیمکت استقلال بود، فراز و نشیب های زیادی داشت و پیروزیت و بردهای او به نام استراماچونی زده می شد. او هنوز نتوانسته تاکتیک خود را به تیم دیکته کند اما تجربه بالای او در لیگ های مختلف در زمان بازیگری و استفاده او از تجربه مربی ایتالیایی می تواند در آینده او را پیروز کند. تنها باید به او فرصت داده گردد؛ کاری که پرسپولیسی ها با یحیی گل محمدی انجام دادند و می دهند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 22 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: barazali.ir شناسه مطلب: 1169

به "موسوی: جام اسنپی به خود پرسپولیس هم لذت نمی دهد، سعادتمند منتظر یاری وزارت نباشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موسوی: جام اسنپی به خود پرسپولیس هم لذت نمی دهد، سعادتمند منتظر یاری وزارت نباشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید