نشست مشترک شهردار قزوین با سفیر ایتالیا برگزار گردید

به گزارش بارازعلی، خبرنگاران: جلسه مشترک سفیر ایتالیا با هیئت همراه با مدیران استان قزوین با حضور کانتوری سفیر کشور ایتالیا در ایران، اورسو معاون سابق وزیر تجارت ایتالیا، برادینی معاون سفیر ایتالیا در ایران در سالن جلسات شهرداری قزوین برگزار گردید.

نشست مشترک شهردار قزوین با سفیر ایتالیا برگزار گردید

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با تور ایتالیا همراه شوید.

به گزارش بارازعلی از قزوین، جلسه مشترک سفیر ایتالیا با هیئت همراه با مدیران استان قزوین پیش از ظهر امروز با حضور کانتوری سفیر کشور ایتالیا در ایران، اورسو معاون سابق وزیر تجارت ایتالیا، برادینی معاون سفیر ایتالیا در ایران در سالن جلسات شهرداری قزوین برگزار گردید.

احمد پور فلاح رئیس اتاق مشترک ایران و ایتالیا و عضو شورای گفت و گوی دولت با بخش خصوصی، مسعود نصرتی شهردار قزوین، علی پرزحمت رئیس سازمان صنعت، معدن، تجارت استان قزوین، اعضای شورای اسلامی شهر قزوین و مدیران دستگاه های اجرایی در این جلسه حضور داشتند.

در این جلسه چگونگی برقرار روابط مشترک بین استان قزوین و کشور ایتالیا و ارائه راه چاره های موثر در توسعه روابط مالی و تجار در دو کشور مورد بحث و آنالیز نهاده شد.

احمد پور فلاح نیز در این نشست با بیان این نکته که روابط شهر قزوین و کشور ایتالیا می تواند تاثیر بسزایی در رشد و توسعه مالی هر دو طرف گردد، توضیح داد: کشور ایتالیا تنها کشور اروپایی است که در زمان تحریم های نیز با ایران روابط مالی بر قرار نموده است.

رئیس اتاق مشترک ایران و ایتالیا گفت: کشور ایتالیا سال های طولانی شریک ایران در پروژه های مشترک و بین المللی بوده است، در حالی که روابط مالی ایران با ایتالیا همواره مثبت بوده است.

مسعود نصرتی در این جلسه با اشاره به پیشینه روابط بسیار موثر وخوب استان قزوین با کشور ایتالیا در حوزه های مختلف صنعتی و تجاری به لزوم ارتباط قوی تر بین این دو کشور به ویژه استان قزوین تاکید نمود، و گفت: استان قزوین به دلیل موقعیت و شرایط ویژه خود در ایران از ظرفیت های بسیار زیادی در حوزه سرمایه گذاری برخوردار است.

شهردار قزوین با اشاره به ظرفیت های سرمایه گذاری شهر قزوین، بیان نمود: وجود شهرک های صنعتی فراوان در استان قزوین و همچنین وجود زمین های کشاورزی بسیار مناسب سبب شده تا ظرفیت ها سرمایه گذاری بسیاری در حوزه های صنعتی، کشاورزی، مالی و بازرگانی در استان قزوین به وجود آید.

کانتوری سفیر کشور ایتالیا در ایران نیز در این نشست مشترک تاکید نمود: استان قزوین از ظرفیت های بسیار زیادی برخوردار است که باید برای آن برنامه ریزی های موثر در راستای توسعه روابط دو کشور صورت گیرد، این در حالی است که هدف از این نشست جنبه تشریفاتی نداشته و با هدف توصعه فعالیت برگزار گردیده است.

ب

منبع: تسنیم
انتشار: 7 آذر 1398 بروزرسانی: 7 آذر 1398 گردآورنده: barazali.ir شناسه مطلب: 654

به "نشست مشترک شهردار قزوین با سفیر ایتالیا برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نشست مشترک شهردار قزوین با سفیر ایتالیا برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید