پاسخ باشگاه استقلال به اظهارات افشاریان، توان عذرخواهی ندارید!

به گزارش بارازعلی، به گزارش خبرنگاران، در مطلبی از سوی سایت باشگاه استقلال اعلام شد: خداداد افشاریان سرپرست کمیته داوران درباره قضاوت مهدی سیدعلی در بازی استقلال و آلومینیوم مطالبی را اسم کرد که ذکر این نکات ضروری به نظر می رسد:

پاسخ باشگاه استقلال به اظهارات افشاریان، توان عذرخواهی ندارید!

1 - باشگاه استقلال درک می نماید که خداداد افشاریان به واسطه سمتش، شاید نتواند علیه داوران موضع بگیرد و به همین علت انتظار می رود ایشان وقتی توان عذرخواهی ندارند، از ارائه اطلاعات نادرست هم خودداری نمایند.

2 - آقای افشاریان بر اساس کدام فیلم می گویید توپ به پای قایدی برخورد نموده؟ در فیلمی که دوربین پشت دروازه ضبط نموده، تعیین است توپ به پای قایدی برخورد ننموده است.

3 - جالب است که آقای افشاریان بدانند یاری داور بازی وقتی توپ به مطهری رسید، پرچم را به نشانه آفساید بالا برد و برخلاف ایشان معتقد نبود که توپ به قایدی برخورد نموده است.

4 - مهدی سیدعلی بارها و بارها در این بازی سوت های اشتباهی زد که می توانست منجر به شکست استقلال گردد. در یک صحنه او خطایی هند اسماعیلی چسبیده به محوطه جریمه را گرفت که می توانست منجر به باز شدن دروازه استقلال گردد. این درحالی بود که چند ثانیه قبل خطای واضح بازیکن آلومینیوم بر روی رضاوند و اسماعیلی گرفته نشده بود و همین عدم اعلام خطا منجر به برخورد توپ با دست اسماعیلی شد.

5 - ای کاش آقای افشاریان به جای 20 بار تماشا صحنه گل سالم استقلال، یک بار بازی را در خلوت نگاه می کرد و می دید مهدی سیدعلی چندبار با سوت های اشتباهش مانع از بازیسازی استقلال شد و چندبار باعث ایجاد فرصت گلزنی برای آلومینیوم شد. آقای افشاریان به خوبی می دانند چندین اشتباه پیاپی و حتی به ظاهر بی اهمیت تا چه حد روی بازیکنان و کادرفنی یک تیم اثر گذار است و انتظار می رود وقتی تا این سطح اشتباهات داوری را می بینیم، اگر اشتباهات را قبول نمی کنیم، منکر آن ها هم نشویم.

6 - نیمکت تیم فوتبال استقلال به واسطه تاکیدات چندباره آقای مجیدی، از آرام ترین نیمکت هاست و حتی در همین بازی با آلومینیوم هم ایشان بارها از نیمکت نشینان و سکونشینان تیمش خواست به داور اعتراضی ننمایند ولی ظاهرا این نوع رفتار منجر به تضییع حق تیم استقلال شده و نمونه آن را در هفته های گذشته هم دیدیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 23 تیر 1400 بروزرسانی: 23 تیر 1400 گردآورنده: barazali.ir شناسه مطلب: 1931

به "پاسخ باشگاه استقلال به اظهارات افشاریان، توان عذرخواهی ندارید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاسخ باشگاه استقلال به اظهارات افشاریان، توان عذرخواهی ندارید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید