کشف 10 میلیارد ریال داروی کرونایی قاچاق در سردشت

به گزارش بارازعلی، سربازان گمنام امام زمان (عج) در آذربایجان غربی دارو های کرونایی قاچاق را به ارزش بیش از 10 میلیارد ریال کشف کردند.

کشف 10 میلیارد ریال داروی کرونایی قاچاق در سردشت

به نقل از روابط عمومی اداره کل اطلاعات آذربایجان غربی سربازان گمنام امام زمان عج ا... تعالی فرجه الشریف با اقدامات اطلاعاتی و اقدام مشترک عملیاتی با نیروی انتظامی یکی از قاچاقچیان فعال حوزه قاچاق دارو در شهرستان سردشت را شناسایی و با حکم قضایی دستگیر کردند.

از این قاچاقچی که قصد داشت محموله دارو های کمیاب کرونا را به شمال عراق قاچاق کند، 29 هزار و 373 قلم، شامل 22 نوع داروی کمیاب کرونا به ارزش بیش از 10 میلیارد ریال کشف و ضبط شد.

در اقدامی دیگر سربازان گمنام امام زمان عج ا... تعالی فرجه الشریف یکی از اشرار و عناصر گروهک تروریستی در شوط را به هلاکت رساندند.

یکی از عناصر گروهک تروریستی فعال در منطقه یولاگلدی این شهرستان که مدت ها اقدام به اخاذی از مردم منطقه و شرارت می کرد در درگیری با سربازان گمنام امام زمان عج ا... تعالی فرجه الشریف به هلاکت رسید.

این شرور تروریست در آخرین اقدام ضد امنیتی خود با هدف اخاذی با سلاح جنگی به چند باب مغازه تیراندازی کرده و باعث رعب و وحشت عمومی در منطقه شده بود.

منبع: فرارو
انتشار: 29 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 29 اردیبهشت 1400 گردآورنده: barazali.ir شناسه مطلب: 1842

به "کشف 10 میلیارد ریال داروی کرونایی قاچاق در سردشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشف 10 میلیارد ریال داروی کرونایی قاچاق در سردشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید