افشاگری ملی پوش المپیکی علیه سرمربی سابق: با رئیس فدراسیون تماس گرفت تا مرا حذف کنند

به گزارش بارازعلی، تهران (پانا) - آزادکار المپیکی کشورمان چند ماه پس از پایان المپیک از حاشیه هایی که تیم ملی ایران داشته است، سخن گفت.

افشاگری ملی پوش المپیکی علیه سرمربی سابق: با رئیس فدراسیون تماس گرفت تا مرا حذف کنند

به گزارش فارس، رضا اطری در خصوص شرایط تمرینی اش در وزن نو، بیان نمود: باید تمرین کنم به آمادگی لازم برسم تا بتوانم در جام تختی کشتی بگیرم. نامه نگاری های لازم اجرا شده تا این سهمیه را به من برای مسابقات جام تختی بدهند.

وی اضافه نمود: 10روز به بیماری امیکرون گرفتار شدم و هیچ تمرین نداشتم اما در مسابقات قهرمانی کشور کشتی های خوبی گرفتم و به دلیل اینکه به خاطر مشکل بدنی با وزن کم کردن زیاد آسیب می دیدم، تصمیم گرفتم یک وزن بالاتر بروم و از کادر فنی خواهش می کنم یک بار دیگر به من فرصت دهند که در جام تختی خودم را نشان دهم.

آزادکار المپیکی کشورمان درباره اظهارات غلام محمدی سرمربی سابق تیم ملی که تاکید داشت بدنسازی ملی پوشان در بازی های توکیو مسئله ای نداشت، شرح داد: ما نزدیک المپیک نمی دانستیم تمریناتی که انجام می دهیم چگونه است. تمرینات خوب بود اما زمان مناسبی نبود مثلاً می توانستیم این تمرینات را دو سال قبل از المپیک انجام دهیم. من اصلا نمی دانستم بدنم خالیست یا بی جان؟ بدن خیلی از بچه ها با این تمرینات خالی کرده بود. حتی در مسابقات لهستان نمی دانستم شرایطم چگونه است.

دارنده مدال طلای آسیا اضافه نمود: ما برای المپیک نتوانستیم به آمادگی لازم برسیم. الان با توجه به وزنی که قرار است مسابقه دهم و برای دوبنده تیم ملی تمرین می کنم هفته ای سه روز تمرین دارم. ممکن است یک نفر 4 بار تمرین وزنه داشته باشد، شاید بدن من نیازی به تمرین وزنه نداشته باشد اما در تیم ملی همه تمرینات یک جور بود که این درست نیست. من نمی توانم مانند امیرحسین زارع 3 بار تمرین وزن داشته باشم. بزرگترین ضربه را در المپیک خوردیم اما در جهانی همه دیدند بدن بچه ها آماده بود، شاید سطح مسابقات خیلی بالا نبود اما کسانی که با رقیبان اصلی شان کشتی گرفتند معین بود بدنشان چقدر آماده است.

این کشتی گیر کشورمان با انتقاد از رفتارهایی که سرمربی تیم ملی کشتی آزاد کشورمان با او داشت، گفت: دوست داشتند عموزاد جای من به المپیک برود. از روزی که برنده شدم غلام محمدی به جای اینکه به من روحیه بدهد، می گفت فکر نکن اول شدی، هنوز رقیب داری. در لهستان در یک وزن بالاتر کشتی گرفتم، من گفتم تمرین مرا سبک کنید چون با این شرایط نمی توانم در یک وزن بالاتر رقابت کنم اما سرمربی تیم ملی گفت که حتی اگر باختی فدای یک تار مویت.

اطری ادامه داد: به من گفتند باید در فشار باشی اما آسیب دیدم. از آن زمان وقتی در لهستان باختم بارها محمدی با رئیس فدراسیون تماس گرفت تا مرا حذف کنند. او می گفت یا جای من است یا جای اطری . هر کاری کردند تا من به المپیک نروم اما آقای دبیر با این موضوع مخالفت کرد. با این شرایط روحی روانی به المپیک رفتم که دیدید چه نتیجه ای حاصل شد. سرمربی تیم ملی نباید چنین شخصیتی داشته باشد. بارها گفته بود باید نفر وزن 57 کیلو تغییر کند.

دارنده مدال برنز بازی های آسیایی جاکارتا در پاسخ به این سوال که با تغییر کادر شرایط تیم ملی کشتی آزاد را چطور می بینی؟ گفت: من هنوز با آقای درستکار در تیم ملی کار نکردم اما در لیگ سرمربی من بود که کشتی های خوبی می گرفتم و باختی هم نداشتم. حالا هم چشمم روشن است، امسال در 61 کیلو کشتی می گیرم که امیدوارم دوبنده تیم ملی را بپوشم در حالی که کادر فنی فقط با 3 نفر خوب بود. من، مصطفی حسین خانی و مرتضی قیاسی هیچ وقت به چشم سرمربی تیم ملی نمی آمدیم و همیشه فرق وجود داشت.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 20 فروردین 1401 بروزرسانی: 20 فروردین 1401 گردآورنده: barazali.ir شناسه مطلب: 2230

به "افشاگری ملی پوش المپیکی علیه سرمربی سابق: با رئیس فدراسیون تماس گرفت تا مرا حذف کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افشاگری ملی پوش المپیکی علیه سرمربی سابق: با رئیس فدراسیون تماس گرفت تا مرا حذف کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید