مقالات گردشگری

شهر ممنوعه کجاست؟

چین کشوری وسیع با تاریخی طولانی است. پایتخت این کشور، پکن، گردشگران بسیاری را به خود جذب می نماید چرا که جاذبه های فراوان و تاریخی زیبایی دارد. یکی از این جاذبه ها، شهر ممنوعه است. این شهر یکی از جاذبه های گردشگری جهانی به شمار می رود. برای آشنایی بیشتر...

24 آذر 1398

بهترین رستوران های پکن، چین

پکن، شهری بزرگ و زیبا است که رستوران های فراوانی دارد. در این شهر می توانید غذاهایی از سراسر جهان را در لوکس ترین رستوران ها نوش جان کنید.

21 آذر 1398

علاقه ایتالیایی ها به سرمایه گذاری در ایران

سرمایه گذاران ایتالیایی در همایش معرفی فرصت های مالی و سرمایه گذاری در ایران، علاقه خود را به کار و سرمایه گذاری در کشورمان اعلام کردند.

18 آذر 1398

برگزاری دوره آموزشی مرمت و حفاظت از چوب در تبریز

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از برگزاری دوره آموزشی اصول و مبانی مرمت و حفاظت از چوب در بناهای تاریخی و فرهنگی با همکاری دانشگاه هنر اسلامی تبریز اطلاع داد.

17 آذر 1398

بهترین بازارهای پوشاک در استانبول را با بیسان گشت بشناسید

استانبول از جمله شهرهای مهم ترکیه هست که سالانه جمعیت زیادی گردشگر را از نقاط مختلف جهان به سمت خود جذب می نماید.

17 آذر 1398

فرودگر چین سال 2020 به سطح مریخ می رسد

سازمان ملی فضایی چین میخواهد فرودگر خود را در سال آینده روی سطح مریخ فرود بیاورد.

16 آذر 1398

برای ویزای فرانسه باید چه کار کنیم؟

فرانسه، به ویژه پاریس، از پرطرفدارترین مقاصد گردشگری دنیاست که هرسال بسیاری از ایرانیان به آن سفر می کنند. اولین مرحله برای سفر به این کشور پرجاذبه، دریافت ویزای فرانسه است. سفارت فرانسه در خیابان نوفل لوشاتوی تهران قرار گرفته است و تا پیش از سال 96 برای...

15 آذر 1398

جعل نام خلیج فارس توسط نخستین توریست فضایی امارات ، حمله کاربران ایرانی به گردشگر اماراتی ، خلیج فارس را از ایستگاه فضایی ببینید

یک گردشگر فضایی امارات که مدت کوتاهی در ایستگاه فضایی بین المللی اقامت داشته با انتشار تصویری از خلیج فارس از عبارت جعلی برای این پهنه آبی استفاده کرده است.

14 آذر 1398

تمدید تحریم های ونزوئلا توسط شورای اروپا

به گزارش خبرنگاران به نقل از آناتولی، شورای اروپا امروز دوشنبه در بیانیه ای اظهار داشت: به دنبال ادامه بحران های سیاسی، مالی، اجتماعی در ونزوئلا، تحریم ها علیه ونزوئلا تا 14 نوامبر سال 2020 تمدید می گردد.

14 آذر 1398

تعویق سفر بن سلمان به پاکستان، اندونزی و مالزی به دلیل اعتراضات مردمی

اعتراضات مردمی منجر به تعویق سفر ولیعهد سعودی به پاکستان، اندونزی و مالزی شد.

11 آذر 1398

آنالیز رهاورد سفر هیات تجاری اتاق ایران به ویتنام

نتایج سفر دو هفته قبل هیات تجاری اتاق ایران به سرپرستی رئیس غلامحسین شافعی به ویتنام، در نشستی با حضور معاون بین الملل اتاق ایران و کاردار سفارت ویتنام در تهران مورد آنالیز نهاده شد.

10 آذر 1398

ترامپ درباره ایران از نخست وزیر پاکستان چه درخواستی کرد؟، عمران خان پاسخ داد

فارس نوشت: عمران خان، نخست وزیر پاکستان در گفت وگویی با شبکه خبری سی ان ان گفته که دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا از او خواسته گفت وگو میان آمریکا و ایران را تسهیل کند.

7 آذر 1398

آسیای مرکزی در 24 ساعت گذشته

اعلام پیمان ملی تاجیکستان به عنوان سازمان تروریستی، درخواست هند از ترکمنستان برای کاهش قیمت گاز و امضای 5 سند همکاری در نشست شورای کشورهای ترک زبان ، تنها بخشی از مهمترین اخبار آسیای مرکزی در 24 ساعت گذشته می باشد.

7 آذر 1398

تداوم کاوش های مجموعه ربع رشیدی تبریز با حضور باستان شناسان آلمانی

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از تداوم کاوش های مجموعه ربع رشیدی تبریز با حضور باستان شناسان آلمانی اطلاع داد و گفت: متخصصان این موسسه با ارائه برنامه ای پنج ساله و مشخص پنج فصل کاوش، اقداماتشان را در مجموعه ربع رشیدی از سال...

7 آذر 1398

روابط تجاری ایتالیا و قزوین توسعه می یابد

خبرنگاران: سفیر ایتالیا گفت: با توجه به قرار دریافت شهر قزوین در جهت جاده ابریشم و همچنین ظرفیت های بسیار زیاد استان قزوین، توسعه همکاری ایتالیا و قزوین می تواند منافع مشترکی را برای ایران و ایتالیا به همراه داشته باشد.

7 آذر 1398

تیم والیبال نوجوانان ایران قهرمان تورنمنت ایتالیا شد

خبرنگاران: تیم والیبال نوجوانان ایران به عنوان قهرمانی تورنمنت بین المللی سه جانبه ایتالیا دست یافت.

7 آذر 1398

وزیر جهاد کشاورزی به ایتالیا می رود

خبرنگاران:وزیر جهاد کشاورزی در راس یک هیئت عالی رتبه به ایتالیا سفر می نماید.

7 آذر 1398

کاهش تجارت ایران و ایتالیا به ضرر هر دو کشور است

خبرنگاران: تراز تجاری ایران و ایتالیا به خاطر مسایل تحریم از 6 تا 7میلیارد دلار به 1.5میلیارد دلار رسیده و این موضوع به طور قطع به ضرر هر دو کشور ایران و ایتالیا است.

7 آذر 1398

عکس، حضور داعش در قلب ایتالیا

خبرنگاران: تروریست های داعش با انتشار تصاویری حضور خود در ایتالیا را برای مقامات این کشور به یقین بدل کردند.

7 آذر 1398

رهبر کره شمالی با قطار به ویتنام می رود

خبرنگاران آنلاین:دو منبع مطلع از برنامه ریزی های امنیتی و لجستیکی اعلام کردند، ویتنام آماده می گردد تا رهبر کره شمالی برای حضور در نشست قریب الوقوع اش با ترامپ در هانویی با قطار به این کشور سفر کند.

6 آذر 1398
تعداد: (182)