فرهنگ و هنر

فوجی فیلم با GFX 50R سنسور مدیوم فرمت را در بدنه شبیه رنج فایندر قرار داده است

فوجی فیلم در نمایشگاه فوتوکینا سال جاری غوغا نموده است. علاوه بر اولین دوربین مدیوم فرمت صد مگاپیکسلی این شرکت، آن ها یک دوربین مدیوم فرمت با استایل رنج فایندر معرفی نموده اند و گویا فوجی می خواهد عکاسان خیابانی، این بار با سنسوری بزرگ و غول آسا به عکاسی...

4 بهمن 1397

فرآیند جذب مدرس در دانشگاه دارای انضباط بیشتری گردیده است

به گزارش خبرنگاران، مرتضی تشکری ظهر یکشنبه در نشست خبری اظهار کرد: 4 هزار مدرس در استان مشغول فعالیت هستند که 760 مدرس خبره بدون مدرک نیز در این بین وجود دارند.

5 شهریور 1397

سیما تیرانداز مددکار محکومین گردید

به گزارش خبرنگاران، به نقل از روابط عمومی شبکه یک، احمدآباد مستوفی لوکیشنی است که فصل دوم سریال محکومین با فیلمبرداری اپیزود مادر در آنجا شروع گردید.

29 مرداد 1397

بازرس انجمن صنفی دستیاران فیلمبردار سینما انتخاب شد

به گزارش خبرنگاران، مجمع عمومی انجمن صنفی دستیاران فیلمبردار سینما برای انتخاب بازرس جدید این تشکل در تالار زنده یاد سیف الله داد خانه سینما با حضور جمعی از دستیاران فیلمبردار سینما و محمود کلاته نماینده وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تشکیل جلسه داد...

23 مرداد 1397

حکایت های کمال کلید خورد

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی پروژه، سریال 150 قسمتی حکایت‌های کمال به تهیه‌کنندگی محسن شایانفر و کارگردانی قدرت‌الله صلح میرزایی به تازگی در شهرک تلویزیونی ایران کلید خورده است.

23 مرداد 1397

9 گروه آموزشی و پژوهشی در پیام نور خراسان جنوبی فعالیت می کنند

به گزارش خبرنگاران، سید علیرضا محمد زاده ظهر یکشنبه در نشست خبری بیان کرد: سیستم آموزشی دانشگاه پیام نور سیستمی نوین، جدید و توانمند است که منابع آموزشی آنگاه منبع آزمون‌های ارشد و دکترا بوده است.

23 مرداد 1397

بخشی از مرمت خانه تاریخی رئیسی در اردبیل به اتمام رسید

معاون میراث‌فرهنگی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان اردبیل از اتمام بخشی از مرمت خانه تاریخی رئیسی واقع در شهر اردبیل خبر داد.

23 مرداد 1397

محدودیت مالی برای برگزاری دوره های آموزشی حوزه رسانه نداریم

به گزارش خبرنگاران، جلال قلعه شاخانی امروزچهارشنبه در نشست هم اندیشی رسانه های استان که با موضوع نقش رسانه در تبدیل تهدیدها به فرصت ها با حضور نماینده ولی فقیه در کردستان برگزار شد، گفت: تمامی موارد بیان شده در این نشست در ارتباط با مسائل و مشکلات پیش...

23 مرداد 1397

مرمت خانه کلانتر بسطاق در شهرستان سرایان

مسئول میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان سرایان از ادامه عملیات مرمت خانه تاریخی کلانتری بسطاق خبر داد.

22 مرداد 1397