تست شخصیت شناسی با نوشتن حرف X

به گزارش بارازعلی، شما دوست ندارید توسط عرف پیش روید و گاهی محدودیت ها و قوانین را زیرپا می گذارید تا بفهمید درصورت انجام آن ها چه اتفاقاتی می افتد. شعار شما این است: همه چیز را زیر سوال ببرید، زیرا نباید هیچ چیز را کاملا مسلم دانست.

تست شخصیت شناسی با نوشتن حرف X

یکی از راه های دستیابی به زوایای پنهانی افراد است. این زوایای پنهان در زندگی بسیار مهم هستند به گونه ای که اخلاق، رفتار و حتی شیوه زندگی افراد را می توانند تحت تاثیر قرار دهند. تست زیر نیز یکی از همان تست های آشکار کننده زوایای پنهان شخصیت است.

ایکس را چگونه می نویسید؟

1- از پایین سمت راست تا بالا سمت چپ، سپس از پایین سمت چپ تا بالا سمت راست:

شما فردی پاک نیت و قابل اعتماد هستید و به ندرت درمورد دیگران صحبت می کنید. علاوه بر آن شخصی خوشبین هستید و به آینده امیدوارید. قدردانی شما از داشته هایتان دلیل شادی شما است. بسیار کم پیش می آید اعتراضی بکنید و با آغوش باز پذیرای اتفاقاتی که برایتان می افتند هستید. شعار شما این است: این نیز اتفاق می افتد.

2-از پایین سمت چپ تا بالا سمت راست، سپس از پایین سمت راست تا بالا سمت چپ:

شما به خوبی از پیشینه خود و جایی که آمده اید آگاهی دارید و هرگز آن را فراموش نمی کنید. به دلیل قدردانی از گذشته خود می توانید به راحتی با چالش های پیش روی زندگیتان روبرو شوید.

همچنین شما برای گذشته خود به دلیل تغییراتی که در شما ایجاد کرده و به شکل کنونی تبدیلتان کرده، ارزش قائلید. علاوه بر این، شما خود را مطابق میل دیگران تغییر نمی دهید، زیرا برای شخصیتی که امروز دارید بسیار تلاش کرده اید.

3- از بالا سمت راست تا پایین سمت چپ، از پایین سمت راست تا بالا سمت چپ:

شما فردی کاملا خودجوش هستید و نمی توان کار بعدی شما را پیشبینی کرد. کنار شما بودن بسیار هیجان انگیز است، زیرا هر لحظه با شما پر از سورپرایز هست و حکایات جالب زیادی برای اشتراک گذاشتن دارید.

شما دوست ندارید توسط عرف پیش روید و گاهی محدودیت ها و قوانین را زیرپا می گذارید تا بفهمید درصورت انجام آن ها چه اتفاقاتی می افتد. شعار شما این است: همه چیز را زیر سوال ببرید، زیرا نباید هیچ چیز را کاملا مسلم دانست.

4- از پایین سمت راست تا بالا سمت چپ، سپس از بالا سمت راست تا پایین سمت چپ:

شما شخصی بسیار شهودی هستید و غریزه شما به ندرت ناامیدتان می کند. شما به غرایز خود اطمینان می کنید تا به شما بگوید آیا شخصی قصد اذیت و آزار دارد یا خیر. علاوه بر این برای تصمیم گیری ها به غریزه خود اعتماد می کنید.

شما بهترین ها را در مردم می بینید و همیشه مشتاقید به آن ها فرصت دوم بدهید. می دانید که گذر زمان تغییر می آورد و همیشه منتظر تغییر در خودتان و عزیزانتان هستید.

5-از بالا سمت چپ تا پایین سمت راست، سپس از پایین سمت چپ تا بالا سمت راست:

شما به طرز شگفت آوری باانگیزه و جاه طلب هستید. وقتی دنیا بر ضد شما می گذرد، باز هم رویاهایتان را دنبال می کنید.

به دیگران اجازه نمی دهید که راستا زندگیتان را مشخص کنند، زیرا می دانید که زندگی برای جلب رضایت دیگران به پشیمانی منجر می شود. زمانتان را برای انجام کار برای دیگران تلف نکنید. در این صورت مردم به شما احترام می گذارند و شجاعت شما را تحسین می کنند.

6- از پایین سمت چپ تا بالا سمت راست، سپس از بالا سمت چپ تا پایین سمت راست:

شما همیشه به دنبال درجات جدید برای رسیدن، اهداف جدید برای دستیابی و تجارب جدید برای کشف کردن هستید. شما در کار ها پیشگام هستید و کار هایی را انجام می دهید که هیچکس جرات انجام آن را ندارد و راه را برای دیگران باز می کنید.

هنگامی که قصد انجام کاری را دارید، منصرف کردنتان سخت است و معتقدید شکست ها و ناامیدی ها بخشی از راستا موفقیت اند. علاوه بر این وقتی به هدفی می رسید زیاد شاد نمی شوید و به دنبال هدفی دشوارتر برای دستیابی می گشت.

7- از بالا سمت چپ تا پایین سمت راست سپس از بالا سمت راست تا پایین سمت چپ:

شما شخصی وظیفه شناس هستید و در انجام وظایف و مسئولیتتان دقت زیادی دارید. همچنین ترجیح می دهید که کار ها را به روش صحیح انجام دهید و تمام حواستان را به کارتان بدهید. شخصی کمالگرا هستید و گاهی از نزدیک شدن به موارد ناشناخته می ترسید، اما از مسائلی که با آن ها آشناییت دارید، احساس راحتی و امنیت می گیرید. مردم شما را قابل اطمینان می بینند و روی صداقتتان حساب می کنند.

8- از بالا سمت راست تا پایین سمت چپ، سپس از بالا سمت چپ تا پایین سمت راست:

شما دارای نبوغی خلاق همراه با تخیل هستید. مردم فکر می کنند شما کسی هستید که همیشه در حال تفکر است، اما نمی دانند حتی زمانی که در اعماق افکارتان غوطه ورید، نسبت به آنچه در اطرافتان اتفاق می افتد بسیار هشیارید.

همچنین از آن دسته آدم هایی نیستید که خودتان را تنها به دیده ها و مشاهدات محدود کنید بلکه می توانید امکانات و فرصت هایی را که بیشتر مردم از آن چشم پوشی می کنند ببینید. این می تواند در راستا رسیدن به خواسته هایتان نسبت به سایرین به شما برتری دهد.

منبع: فرادید
انتشار: 25 بهمن 1399 بروزرسانی: 25 بهمن 1399 گردآورنده: barazali.ir شناسه مطلب: 1657

به "تست شخصیت شناسی با نوشتن حرف X" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تست شخصیت شناسی با نوشتن حرف X"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید