فال روزانه و طالع بینی امروز چهارشنبه 23 آذر 1401؛ اشتباهات خودتان را بپذیرید

به گزارش بارازعلی، در حیطه روابط، امروز ممکن است جنبه منتقد ما پررنگ گردد. در نتیجه ما به جزئیاتی دقت می کنیم که معمولاً آن ها را در زندگی عاشقانه مان نادیده می گیریم.

فال روزانه و طالع بینی امروز چهارشنبه 23 آذر 1401؛ اشتباهات خودتان را بپذیرید

خبرنگاران | موضوعات امروز حول محور عشق، فعالیت، خوش بینی و انرژی می چرخند. نسبت به مرز های شخصی خودتان هشیار باشید و خودتان را از هر موقعیتی که در آن به افکار یا حق اظهارنظر شما احترام نمی گذارند، دور کنید. گیجی در فضا حضور سنگینی دارد، پس سعی کنید خودتان را غرق موقعیت هایی نکنید که منطقی به نظر نمی رسند. مراقب سمپاشیِ ذهنی به وسیله خودتان یا دیگران باشید و اجازه ندهید هیچ کس احساسات شما را بی ارزش کند.

امروز میل رهایی از موقعیت های محدودکننده واقعی است و ممکن است نتوانید روی وظایف کاری یا تحصیلی تان تمرکز کنید. اگر احساس کردید دچار غرقه گی در افکار شده اید، بیاد بیاورید که به حالت عادی بازگردید و روی تنفس تان تمرکز کنید. از انرژی امروز برای تنظیم مقصودتان برای پیگیری رویاهایتان بهره ببرید، اما در حال حاضر شدت عمل به خرج ندهید. انرژی ماه می تواند غیرقابل پیش بینی و بی ثبات باشد، پس انتظار چیز های غیرمنتظره را داشته باشید و اجازه ندهید افراد یا موقعیت ها از شما پیشی بگیرند.

احساس گمگشتگی می کنید؟ این فقط حسِ شما نیست، حس همه ما است. انرژی ما موج وار در حال کم و زیاد شدن است. حوالی ظهر، کاملاً تردید داریم در کدام مسیر قدم بگذاریم. راه ما روشن میگردد و ارزش صبر کردن بار دیگر به ما اثبات خواهد شد.

در حیطه روابط، امروز ممکن است جنبه منتقد ما پررنگ گردد. در نتیجه ما به جزئیاتی دقت می کنیم که معمولاً آن ها را در زندگی عاشقانه مان نادیده می گیریم، اما این حالت به سرعت می تواند منجر به ناراحتی شریک احساسی ما گردد. حوالی بعدازظهر، ترغیب می شوید مسئولیت اشتباهات خودتان را بپذیرید و تسلیم خوب و بدِ عشق شوید.

منبع: فرادید
انتشار: 24 آذر 1401 بروزرسانی: 24 آذر 1401 گردآورنده: barazali.ir شناسه مطلب: 2399

به "فال روزانه و طالع بینی امروز چهارشنبه 23 آذر 1401؛ اشتباهات خودتان را بپذیرید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه و طالع بینی امروز چهارشنبه 23 آذر 1401؛ اشتباهات خودتان را بپذیرید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید