پایداری امنیت در مرزها نیازمند رفع محرومیت است

به گزارش خبرنگاران، سردار سرتیپ پاسدار علی‌اکبر پورجمشیدیان صبح پنج‌شنبه در جشنواره مالک اشتر سپاه انصار الرضا خراسان جنوبی در بیرجند بیان کرد: نیروی زمینی سپاه 27 شهید از ابتدای سال جاری در راه ایجاد امنیت در شهرهای مرزی کشور تقدیم اسلام کرد.

پایداری امنیت در مرزها نیازمند رفع محرومیت است

وی ادامه داد: در مجموعه سپاه نمونه واقعی از وحدت بین اقوام و مذاهب مختلف را توانستیم به نمایش بگذاریم که این اقدام بزرگی است.

سردار سرتیپ پاسدار پور جمشیدیان با بیان اینکه شهدا به انسان روحیه می‌دهند، گفت: هم شهدا و هم خانواده شهدا صاحب بصیرت هستند.

وی با بیان اینکه شرایط جنگ کنونی با گذشته متفاوت است، افزود: عشق به رهبری، وطن و نظام همچنان باقی بوده که این برخاسته از بصیرت است.

باید از تشریفات و رفیق‌بازی بیرون بیاییم

معاون هماهنگ‌کننده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به شهادت شهید بصیری پور بیان کرد: طبق فرمایش رهبری، ما زیر بار منت این شهدا و خانواده‌هایشان هستیم.

وی با بیان اینکه این شهدا باید برای مسئولان درس باشند، اظهار کرد: کسانی که زمام امور کشور را در دست دارند باید به این شهدا جواب بدهند.

سردار سرتیپ پاسدار پور جمشیدیان با اشاره به رشادت‌های شهدای مدافع حرم، بیان کرد: این شهدا در آن‌سوی مرزها ایستادگی کردند تا حرم اهل‌بیت حفظ شود.

وی با اشاره به اهمیت اشراف در سازمان‌ها بیان کرد: اشراف مربوط به موضوعی خاص نیست چراکه باید اجزای سازمان در تمام حوزه‌ها مدنظر باشد.

معاون هماهنگ‌کننده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: ما باید از تشریفات و رفیق‌بازی بیرون آییم.

وی بیان کرد: باید مطالب واقعی گزارش دهیم حتی اگر به ضررمان باشد چراکه جمع‌بندی نهایی در مسائل مربوط به اشراف هر سه ماه یک‌بار تقدیم رهبری می‌شود.

سردار سرتیپ پاسدار پورجمشیدیان بیان کرد: اشراف باید استمرار داشته باشد و همچنین به‌روز باشد تا تصمیمات لازم به‌موقع گرفته شود.

گزارش‌های واقعی منعکس شود

وی با بیان اینکه اشراف باید در همه سطوح سازمان صورت گیرد، گفت: یکی از اهداف اشراف این است که همه فرماندهان در همه ستون‌ها به زیرمجموعه اشراف داشته باشند.

وی بیان کرد: نباید در گزارش‌های اشراف رنگ و لعاب داده شود بلکه همان گزارش واقعی منعکس شود چراکه تأثیرپذیری بهتری دارد.

معاون هماهنگ‌کننده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: اشراف در حوزه نیروی انسانی از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی با بیان اینکه اشراف بر استعدادهای نیروی انسانی و شخصیت مدیران مهم است، اظهار کرد: رهبری روی شخصیت مالک اشتر توجه خاصی دارند.

سردار سرتیپ پاسدار پور جمشیدیان اظهار کرد: بنا بر تأکید رهبر فرزانه انقلاب، نباید به اشراف کاغذی اکتفا شود بلکه باید اشراف واقعی داشته باشیم.

وی بیان کرد: انتظار رهبری این است که اگر نمی‌توانیم مانند مالک اشتر باشیم، سایه‌ای از مالک اشتر داشته باشیم.

اگر ترسو باشیم، نمی‌توانیم انقلاب را حفظ کنیم

سردار سرتیپ پاسدار پور جمشیدیان با اشاره به ویژگی‌های یک فرمانده، بیان کرد: عزم راسخ در میدان جنگ، احساس مسئولیت و احساس مجاهدت در راه خدا ازجمله ویژگی‌های یک فرمانده است.

وی با بیان اینکه یک فرمانده نباید در میدان جنگ عقب بکشد، گفت: یک فرمانده حتی اگر در میدان جنگ به خاطر انقلاب سیلی بخورد، نباید میدان را رها کند.

معاون هماهنگ‌کننده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: فرمانده باید قدرت رهبری داشته باشد.

وی شجاعت را از مهم‌ترین ویژگی یک فرمانده دانست و گفت: اگر ترسو باشیم، نمی‌توانیم انقلاب را حفظ کنیم.

سردار سرتیپ پاسدار پور جمشیدیان تأکید کرد: شجاعت باید از فرمانده نشات بگیرد و به زیرمجموعه‌ها سرایت کند و شخصیت و قدرت نظامی نباید فراموش شود.

وی با بیان اینکه محرومیت‌زدایی مأموریت و مسئولیتی جدی است، گفت: اگر بخواهیم امنیتی پایدار در مرزها و روستاها ایجاد کنیم، باید رفع محرومیت کنیم.

معاون هماهنگ‌کننده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: همچنین باید در روستاها اشغال‌هایی را موردتوجه قرار دهیم.

منبع: mehrnews.com

به "پایداری امنیت در مرزها نیازمند رفع محرومیت است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پایداری امنیت در مرزها نیازمند رفع محرومیت است"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید