اخطار و پلمب پلیس برای 44 واحدصنفی متخلف، تذکر لسانی به 2100 شهروند بی ماسک!

به گزارش بارازعلی، رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت از صدور اخطار کتبی و دستور پلمب برای44 واحد صنفی متخلف اطلاع داد.

اخطار و پلمب پلیس برای 44 واحدصنفی متخلف، تذکر لسانی به 2100 شهروند بی ماسک!

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، سرهنگ نادر مرادی رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت از اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و بازدید از 3594 واحد صنفی در سطح شهر تهران اطلاع داد.

سرهنگ مرادی توضیح داد: روز گذشته پنجم اردیبهشت ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و سلامت عمومی مردم و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در یک طرح مشترک با پایگاه های ده گانه این پلیس از واحد های صنفی در سطح شهر تهران بازدید کردند.

وی اضافه کرد: در این طرح مأموران از 3594 واحد صنفی بازدید نموده و به 41 متصدی متخلف واحد های صنفی اخطار کتبی داده شد.

وی گفت: با هماهنگی قضایی، در این طرح سه واحدصنفی که بدون توجه به پروتکل های بهداشتی سلامت شهروندان را به خطر انداخته بودند، پلمب شدند.

رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت با بیان اینکه در این طرح به 2100 نفر از کسانی که بدون ماسک در این واحد های صنفی حضور داشته تذکر لسانی استفاده از ماسک ارائه شد، خاطر نشان کرد: پلیس همیشه در اجرای پروتکل های بهداشتی پای کار بوده و از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده واحد های صنفی متخلف که پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی نمایند به وسیله سامانه 110 با پلیس درمیان بگذارند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 خرداد 1400 بروزرسانی: 1 خرداد 1400 گردآورنده: barazali.ir شناسه مطلب: 1847

به "اخطار و پلمب پلیس برای 44 واحدصنفی متخلف، تذکر لسانی به 2100 شهروند بی ماسک!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اخطار و پلمب پلیس برای 44 واحدصنفی متخلف، تذکر لسانی به 2100 شهروند بی ماسک!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید