تعمیرگاه های رسمی تعمیرات ال جی در تهران

به گزارش بارازعلی، امروزه با افزایش روز افزون قیمت لوازم خانگی، مراقبت و نگهداری از آنها موضوع حائز اهمیتی شده است. برند هایی مثل ال جی، سامسونگ، بوش و... از مرغوب ترین برند های داخل بازار هستند که قیمت های بسیار زیادی دارند. کیفیت بالا و مرغوب بودن این لوازم علت مناسبی برای خراب نشدن آنها نیست. به همین علت شما عزیزان باید هنگام خراب شدن لوازم خانگی تان، تعمیرگاه و نمایندگی معتبری را بشناسید تا بتوانید با اطمینان خاطر لوازم خانگی مثل ال جی را به آنها بسپارید.

تعمیرگاه های رسمی تعمیرات ال جی در تهران

برند ال جی، یکی از برند های محبوب در بازار است. این برند تمامی لوازم خانگی خود را اعم از لباسشویی، یخچال فریزر، تلویزیون، ظرفشویی و... را با نو ترین متد های روز دنیا تولید می کند. به همین علت این دستگاه ها از حساسیت بسیار بالایی برخوردار هستند و هرگونه مشکل در آنها را باید به سرعت بررسی و رفع نمود. عدم توجه به مسائل به وجود آمده در دستگاه های ال جی، می تواند هزینه های بسیار زیادی را برای شما به بار آورد. به همین علت بهتر است که هنگام بروز مشکل با نمایندگی ال جی در تهران تماس بگیرید.

یکی از مهم ترین عواملی که در تعمیر لوازم خانگی ال جی افراد باید آن را مد نظر قرار دهند، انتخاب تعمیرگاه و نمایندگی است. برخی از تعمیرگاه ها و نمایندگی ها در تهران وجود دارند که خدمات مناسبی را به مشتریان ارائه نمی نمایند و با فریب آنها هزینه های بسیاری را دریافت می نمایند. برای اینکه بتوانید با تعمیرگاه های رسمی و قانونی در تهران آشنا شوید که خدمات با کیفیتی را ارائه می دهند و هزینه های مناسب و مقرون به صرفه ای را از مشتریان دریافت می نمایند، در این مقاله همراه ما باشید.

تعمیرگاه تعمیر لوازم خانگی ال جی در تهران

ماشین ظرفشویی یکی از لوازم پیشرفته و کاربردی در خانه می باشد که کار شستن ظرف ها را بسیار آسان کرده است. این دستگاه پیشرفته حساسیت بسیار بالایی داشته باشید با رعایت نکات بسیاری می توانید از آن نگهداری نمایید تا همانند روز اول برای تان کار کند. استفاده از مواد شوینده مرغوب و با کیفیت، استفاده از مایع جلادهنده، استفاده از نمک مخصوص ظرفشویی، استفاده از جرم گیر و... می تواند عمر مفید دستگاه تان را افزایش دهد. همچنین می تواند موجب شود که ظرفشویی دچار مسائل فنی نشود و نیازی به تعمیر پیدا نکند.

علاوه بر تمامی این موارد سرویس 3 ماهه یا 6 ماهه ظرفشویی می تواند تمامی مسائل جزئی آن را بر طرف نماید. حل مسائل جزئی موجب می شود که ظرفشویی شما دچار مسائل حاد مثل روشن نشدن، کار نکردن پنل، نشستن ظروف و... نشود. علاوه بر این، شما با سرویس ظرفشویی تان دیگر نیازی به تعمیر اساسی پیدا نخواهید کرد. شما عزیزان می توانید برای تعمیر لوازم خانگی تان، به تعمیرگاه دیبا سازان مراجعه نمایید.

این تعمیرگاه دارای مجوز رسمی و قانونی از اتحادیه تعمیرکاران است و دارای 4 شعبه در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران می باشد. این تعمیرگاه مجاز خدمات خود را هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری ارائه می دهد. بدین صورت که شما نیازی به مراجعه حضوری به تعمیرگاه ندارید و می توانید با تعمیرگاه تماس بگیرید و درخواست اعزام تعمیرگاه متخصص و تکنسین مجرب را بدهید. پس از ثبت درخواست و تکمیل اطلاعات، تعمیرکار با هماهنگ کردن زمان به محل شما اعزام می شود.

ویژگی تعمیرگاه تعمیر لوازم خانگی ال جی

مهم ترین ویژگی هایی که تعمیرگاه مجاز تعمیر لوازم خانگی ال جی باید دارا باشد عبارت است از:

 • اعزام تعمیرکاران خبره و با تجربه
 • ارائه خدمات به صورت 24 ساعته
 • پشتیبانی مستمر خدمات
 • استفاده از قطعات اصل و اورجینال برای لوازم خانگی
 • اعزام به موقع تعمیرکاران
 • هماهنگی زمان اعزام تعمیرکاران با مشتری
 • ارائه فاکتور رسمی
 • ارائه برگه ضمانت تعمیر
 • دارای شعبات رسمی در تهران

شما عزیزان جهت انتخاب تعمیرگاه و نمایندگی معتبر برای تعمیر یخچال فریزر ال جی، لباسشویی، ظرفشویی، تلویزیون و... باید اطلاعات و آگاهی لازم را از تکنسین ها و کیفیت کار آنها دارا باشید؛ چرا که تعمیر لوازم خانگی از اهمیت بالایی برخوردار است و اگر به درستی انجام نشود ممکن است هزینه های بسیاری را برای شما داشته باشید. همچنین برخی از تعمیرگاه های غیر مجاز با اعزام تعمیرکاران مبتدی و بدون تجربه موجب خرابی بیشتر دستگاه تان می شوند. همچنین ممکن است از قطعات غیر مرغوب و تقلبی برای دستگاه شما استفاده نمایند و باعث آسیب رساندن به قطعات دیگر دستگاه تان شوند.

تعمیرکاران تعمیرگاه لوازم خانگی ال جی

یکی از مهم ترین معیار هایی که افراد باید با توجه به آن نمایندگی و تعمیرگاه معتبری را انتخاب نمایند، تعمیرکاران و تکنسین های آن مجموعه هستند. تعمیرکار تعمیر لوازم خانگی ال جی اگر از تجربه کافی بر خوردار نباشد، نمی تواند عیب یابی دستگاه تان را به درستی انجام دهد. علاوه بر تجربه، تعمیرکاران باید از دانش کافی برای تعمیر لوازم نو ال جی هم بهره مند باشند تا بتوانند از پس تعمیر نو ترین لوازم خانگی این برند هم بر بیایند.

هنگامی که می خواهید تعمیرگاهی را برای تعمیر لوازم خانگی تان انتخاب کنید، باید به کیفیت کار تعمیرکاران آن توجه بسیاری داشته باشید. تعمیرکاران مجرب دارای ویژگی های زیر هستند که عبارت است از:

 • وقت شناس و با هماهنگی قبلی با مشتری در محل حاضر می شود
 • منظم و با وجدان کاری
 • به تمامی سوالات مشتریان با آگاهی کامل و با حوصله پاسخ می دهد
 • دستگاه را با مهارتی که دارد در کمترین زمان عیب یابی می کند
 • مشکل به وجود آمده در دستگاه را به صورت کامل رفع می کند
 • با مشاهده هر گونه مشکل دیگری مشتری را در جریان آن قرار می دهد
 • ارائه فاکتور رسمی به مشتریان
 • ارائه برگه ضمانت به مشتری تا در صورت روبرو دوباره با مشکل تمامی خدمات به صورت رایگان ارائه شود
 • استفاده از قطعات اصل و اورجینال برای دستگاه
 • دارای سابقه کاری بالا و دانش کافی در زمینه تعمیرات لوازم خانگی ال جی

امروزه بسیاری از تعمیرگاه هایی را می بینید که برای جذب مشتری خدمات خود را با کمترین هزینه ارائه می دهند؛ اما باید توجه داشته باشید که هزینه بسیار پایین، خدمات با کیفیتی را هم دربر نخواهد داشت. چرا که تعمیرکاران پول کمتری را دریافت می نمایند و وقت مناسبی را برای تعمیر دستگاه قرار نمی دهند. علاوه بر این از قطعات تقلبی برای دستگاه شما استفاده می نمایند که هزینه را بسیار کاهش دهند. این قطعات تقلبی در دستگاه به دیگر قطعات آسیب می رساند و مسائل بیشتری را به وجود می آورد.

پس به تعمیرگاه هایی که قیمت بسیار پایینی را برای جذب شما می دهند، اطمینان نکنید. در مقابل تعمیرگاه هایی هم وجود دارند که هزینه های سرسام آوری را از مشتریان دریافت می نمایند. بهتر است شما برای انتخاب تعمیرگاه و نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی، ظرفشویی، یخچال فریزر و... با چند نفر که تجربه تعمیر لوازم خانگی را دارند، مشورت کنید و با پرسش و پاسخ برآورد هزینه ای را به دست آورید.

حال با تماس با نمایندگی ها و تعمیرگاه های مجاز می توانید تعمیرگاه معتبری را پیدا کنید که هزینه های مقرون به صرفه و مناسبی را از شما دریافت می کند و خدمات با کیفیتی را ارائه می دهد. معمولا نمایندگی های معتبر در تهران، خدمات با کیفیتی را ارائه می دهند. شما با داشتن کارت گارانتی دستگاه تان می توانید با شماره های درج شده بر روی آن تماس بگیرید. لازم به ذکر است که بگوییم، شما عزیزان می توانید قبل از به وجود آمدن مشکل، کار هایی را انجام دهید که موجب افزایش طول عمر لوازم خانگی تان شود.

منبع: فرارو
انتشار: 21 شهریور 1400 بروزرسانی: 21 شهریور 1400 گردآورنده: barazali.ir شناسه مطلب: 2015

به "تعمیرگاه های رسمی تعمیرات ال جی در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعمیرگاه های رسمی تعمیرات ال جی در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید