خودرو

عدم جابجایی دانش آموزان توسط وانت بار در مدارس روستاهای هرمزگان

به گزارش خبرنگاران، رضا مدرس در نشست شورای هماهنگی ترافیک استان هرمزگان، بیان کرد: با توجه به اینکه در فصل بازگشایی مدارس در معابر درون شهری و برون شهری حجم ترافیک زیاد می گردد، کلیه دستگاه های مرتبط عضو این شورا تمهیدات لازم را اتخاذ نمایند.

22 دی 1397

ناکامی دوچرخه سواری ایران در استقامت جاده بازیهای آسیایی، هشتمی صفرزاده بهترین صندلی ایران

ایران در ماده استقامت جاده دوچرخه سواری بازی های آسیایی نتوانست مدال بگیرد.

25 مهر 1397

امروز خیلی بدشانس بودیم

به گزارش خبرنگاران، مهدی بخشی زاده عصر امروز جمعه در نشست خبری بعداز بازی دو تیم ماشین سازی تبریز و سپیدرود رشت در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز خیلی بدشانس بودیم. فکر می کنم بدشانس ترین تیم این هفته ما باشیم.

23 مرداد 1397

جریمه 10 میلیارد ریالی امتناع از عرضه کالا در استان سمنان

به گزارش خبرنگاران، مهدی یحیایی صبح پنج‌شنبه در گفتگو با خبرنگارن از جریمه 10 میلیارد ریالی امتناع از عرضه کالا در استان سمنان خبر داد و افزود: به منظور کنترل بازار و جلوگیری از نوسانات قیمت ها، طرح تشدید مبارزه با احتکار و اخفاء، در سطح عرضه اجرا شده...

23 مرداد 1397

چهار سامانه توزین در حین حرکت خودروهای باری دراستان زنجان نصب شد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از راهداری وحمل ونقل جاده ای استان زنجان دست نشان افزود: 3 دستگاه WIM - سامانه توزین حین حرکت - در محورهای مواصلاتی استان زنجان نصب شده اند که قادرند به صورت آنلاین بار خودروهای سنگین را وزن‌کشی کرده و با اطلاعات ثبت شده در بارنامه...

23 مرداد 1397

خودروی یک نفره کشویی ساخته شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از نیواطلس، تابه حال خودروهای یک نفره متعددی ساخته شده اند. با کمک این خودروهای کوچک می توان در محیط های شهری پرترافیک به راحتی رفت و آمد کرد. اما به تازگی خودروی یک نفره ای به نام iEV X ساخته شده که می تواند در صورت نیاز بزرگتر شود...

23 مرداد 1397

کشف 70 هزار لیتر روغن موتور تقلبی در آذربایجان شرقی

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان‌شرقی، اسماعیل عطاپور اظهار داشت: پرونده این تخلف به ارزش بیش از 48 میلیارد ریال تشکیل و برای سیر مراحل قانونی به اداره‌کل تعزیرات حکومتی استان ارسال شد.

23 مرداد 1397

توقیف یک دستگاه خودرو با 61 میلیون ریال خلافی در چرداول

به گزارش خبرنگاران، سرهنگ جهانگیر زارعی گفت: روز گذشته ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی نسبت به اجرای طرح پایش خلافی خودروهای سطح شهر سرابله اقدام کردند.

22 مرداد 1397

تیم ملی دوچرخه سواری کوهستان عازم جاکارتا شد

به گزارش خبرنگاران، تیم دوچرخه سواری کوهستان برای حضور در هجدهمین دوره بازیهای آسیایی شنبه شب راهی جاکارتا شد. فراز شکری، محمد پور شریف، حسین زنجانیان و فرانک پرتو آذر ترکیب تیم دوچرخه سواری کوهستان را در این رقابتها تشکیل می دهند.

22 مرداد 1397