توقف در حاشیه بوستانها ممنوع! ، جریمه 70 هزارتومانی در انتظار متخلفان

به گزارش بارازعلی، توقف در حاشیه 260 بوستان شمال شرق تهران از امروز تا 15 فروردین ممنوع است.

توقف در حاشیه بوستانها ممنوع! ، جریمه 70 هزارتومانی در انتظار متخلفان

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

بارازعلی-پریسا نوری: این اقدام پلیس راهور با هدف پیشگیری از شیوع کرونا و در راستای پویش روز طبیعت در خانه می مانیم با شهرداری منطقه در شمال شرق تهران اجرا می گردد. رئیس پلیس راهور منطقه 4 دراین باره به خبرنگار بارازعلی محله گفت: برای ممانعت از حضور شهروندان در بوستان ها و فضاهای سبز منطقه، از 12 تا 15 فروردین، توقف خودروها در حاشیه 260 بوستان منطقه 4 ممنوع است و گشت های پلیس و ماموران راهور در ورودی و حاشیه بوستان ها خودروهای متخلف را جریمه می نمایند.

سرهنگ بردیا دریکوند اضافه کرد: جریمه 30 و 70 هزار تومانی در انتظار رانندگانی است که در این روزها بدون توجه به تذکر پلیس، خودرویشان را در حاشیه بوستان ها ها پارک نمایند و در صورت اصرار به انجام تخلف خودرویشان به پارکینگ منتقل می گردد.

با توجه به ضرورت منع تجمع در شهروندان در بوستان ها، شهرداری منطقه هم با اجرای پویش روز طبیعت در خانه می مانیم نصب بنر و ارسال پیامک به شهروندان و همچنین با تعطیلی بوستان های جنگلی لویزان و تلو که در ورودی دارند و گذاشتن نیوجرسی در بوستان های فرامنطقه ای مانند بوستان پلیس از شهروندان دعوت می نماید به این پویش بپیوندند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 30 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 30 اردیبهشت 1399 گردآورنده: barazali.ir شناسه مطلب: 1123

به "توقف در حاشیه بوستانها ممنوع! ، جریمه 70 هزارتومانی در انتظار متخلفان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توقف در حاشیه بوستانها ممنوع! ، جریمه 70 هزارتومانی در انتظار متخلفان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید