جعل نام خلیج فارس توسط نخستین توریست فضایی امارات ، حمله کاربران ایرانی به گردشگر اماراتی ، خلیج فارس را از ایستگاه فضایی ببینید

به گزارش بارازعلی، یک گردشگر فضایی امارات که مدت کوتاهی در ایستگاه فضایی بین المللی اقامت داشته با انتشار تصویری از خلیج فارس از عبارت جعلی برای این پهنه آبی استفاده کرده است.

جعل نام خلیج فارس توسط نخستین توریست فضایی امارات ، حمله کاربران ایرانی به گردشگر اماراتی ، خلیج فارس را از ایستگاه فضایی ببینید

بارازعلی - هزاع المنصوری که به سبب اقامت کوتاه مدت در ایستگاه فضایی بین المللی در رسانه های عربی نامی برای خود دست و پا کرده و حتی بعضاً به خطا به عنوان نخستین فضانورد عرب مطرح شده تصویری از خلیج فارس را از فضا منتشر کرده و عبارتی جعلی برای توصیف این پهنه آبی استفاده کرده است.

هزاع المنصوری تصویری از خلیج فارس را از فضا منتشر کرده و عبارتی جعلی برای توصیف این پهنه آبی استفاده کرده است

کاربران ایرانی در فضای مجازی نیز به صفحه شخصی این توریست فضایی کشور امارات حمله کرده و به این موضوع اعتراض کردند. کاربران ایرانی با تکرار عبارت خلیج فارس نسبت به استفاده از عنوان جعلی برای این پهنه آبی اعتراض کردند.

بخشی از این اعتراضات را می توانید در تصویر زیر ببینید:

کاربران ایرانی با تکرار عبارت خلیج فارس نسبت به استفاده از عنوان جعلی برای این پهنه آبی اعتراض کردند

بر اساس گزارش مرکز مطالعات خلیج فارس، هزاع المنصوری نه نخستین فضانورد عرب بلکه نخستین توریست فضایی اهل امارات است که پس از گذراندن 8 روز در ایستگاه فضایی بین المللی در روز 3 اکتبر همراه با نیک هاگ فضانورد ناسا و الکسی اوچینین فضانورد روسکوسموس در دشت قزاقستان فرود آمدند.

هزاع المنصوری پس از آن در طی نشستی خبری اعلام کرد چیزی که می خواهد به آن تأکید کند این است که زمین موقعیت کروی دارد و مسطح نیست...!

هزاع المنصوری 35 ساله خلبان نظامی پیشین نیروی هوایی امارات متحده عربی است.

تصویری زیبا از خلیج همیشه فارس

هزاع المنصوری خلبان نظامی پیشین نیروی هوایی امارات و نخستین توریست فضایی این کشور

منبع: چمدان
انتشار: 14 آذر 1398 بروزرسانی: 14 آذر 1398 گردآورنده: barazali.ir شناسه مطلب: 685

به "جعل نام خلیج فارس توسط نخستین توریست فضایی امارات ، حمله کاربران ایرانی به گردشگر اماراتی ، خلیج فارس را از ایستگاه فضایی ببینید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جعل نام خلیج فارس توسط نخستین توریست فضایی امارات ، حمله کاربران ایرانی به گردشگر اماراتی ، خلیج فارس را از ایستگاه فضایی ببینید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید