سارقی که مورد تحسین کاربران نهاده شد!

به گزارش بارازعلی، اقدام باورنکردنی یک دزد پس از سرقت پول های یک زن جوان در مقابل عابر بانک مورد تحسین کاربران نهاده شد.

سارقی که مورد تحسین کاربران نهاده شد!

به گزارش خبرنگار، یک دزد با اقدام باورنکردنی خود پس از سرقت پول های یک زن جوان در مقابل یکی از عابر بانک های چین مورد تحسین کاربران نهاده شد. این دزد با وجدان هنگامی که متوجه شد تمام پول های زن جوان همان پولی است که او لحظاتی قبل از بانک برداشت نموده است اقدام به بازگرداندن پول ها به او کرد.

ویدئویی که توسط دوربین های مدار بسته و همچنین دوربین خودپرداز بانک تهیه شده است چگونگی وقوع ماجرا را به تصویر می کشد. در این ویدئو مشاهده می گردد که دزد با در حالی که یک چاقو در دست دارد به آرامی به زن جوان که مشغول برداشت پول از خودپرداز بانک است نزدیک می گردد. زن جوان که ناگهان متوجه حضور این دزد با چاقو در پشت سرش می گردد به سمت خودپرداز عقب رفته و چاره ای جز تحویل دادن تمام پول های برداشت شده که حدود 2500 یوان چین بود نمی بیند. اما این تمام ماجرا نبود.

دزد که به راحتی تمام پول های این زن جوان را تصاحب نموده بود احتمال می دهد این زن پول بیشتری در حساب بانکی خود داشته باشد و به همین دلیل از او درخواست می نماید تا با وارد کردن کارت بانکی و رمز موجودی حساب بانکی او را مشاهده کند. اما در ادامه اتفاقی جالب رخ می دهد. هنگامی که این دزد باوجدان متوجه می گردد که تمام پول های زن جوان همان مبلغی است که او تصاحب نموده است تمام پول ها را به زن برگردانده و متواری می گردد.

انتشار این ویدئو در شبکه های اجتماعی چین با واکنش کاربران همراه بود و بسیاری عمل این دزد در بازگرداندن پول های زن جوان را مورد تمجید قرار دادند. البته انتشار ویدئو موجب شد تا پلیس چین نیز تحقیقات خود را در خصوص این سرقت انجام داده و خاتمه مرد دزد را دستگیر کند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 7 تیر 1398 بروزرسانی: 7 تیر 1398 گردآورنده: barazali.ir شناسه مطلب: 271

به "سارقی که مورد تحسین کاربران نهاده شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سارقی که مورد تحسین کاربران نهاده شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید