شجاع علیه استقلالی ها: سرتان به کار خودتان باشد!

به گزارش بارازعلی، در همین دیدار زانوی من به خاطر ضربه مهاجم حریف ورم نموده اما به دنبال این نیستم بگویم باید بازیکن حریف اخراج می شد و طرفداران مان را گول بزنم.ما با فوتبال مان موفق به شکست رقبای خود شدیم.

شجاع علیه استقلالی ها: سرتان به کار خودتان باشد!

خدا را شکر نتایج پرسپولیس باعث شده همه تیم ها با هم داداش شوند

شجاع خلیل زاده در جواب مصاحبه بازیکنان استقلال گفت: بله، آنها درست می گویند.ما 50 درصد قرارداد خود را دریافت کردیم و ما هستیم که ماشین گرفتیم! بازیکنان تیم ما تا امروز تنها 15 درصد قرارداد خود را دریافت نموده اند و این در حالی است که بازیکنان استقلال 50 درصد قرارداد خود را دریافتد.بهتر است بازیکنان استقلال سرشان به کار خودشان باشند و در مورد تیم های دیگر صحبت ننمایند. آنها بهتر است با بازی خوب و نتیجه دریافت دل طرفداران شان را شاد نمایند و سعی ننمایند با مصاحبه علیه پرسپولیس از زیر فشار طرفداران شان خارج شوند. البته خدا را شکر می کنیم که نتایج پرسپولیس باعث شده همه تیم های لیگ برتر با هم داداش شوند و مربیان و بازیکنانی که با همه بد بودند را نیز دوست کند!

او در خصوص بردن پرچم ژاپن توسط تماشاگران برخی تیم ها به ورزشگاه ها گفت:با بالارفتن پرسپولیس تمام تیم ها به دنبال این هستند که تیم ما را پایین بکشند اما مطمئن باشند ما این اجازه را نخواهیم داد.همان طور که ما سرمان به لاک خودمان است، بهتر است دوستان نیز کاری به تیم ما نداشته باشند. پرسپولیس کاری نموده که تیم های دیگر به جای آوردن پرچم خودشان به ورزشگاه ها، پرچم ژاپن را به ورزشگاه می آورند.این تیم ها بهتر است با آوردن پرچم خودشان به ورزشگاه لذت ببرند، نه اینکه به دنبال پرچم دیگر تیم ها باشند. البته اگر دوست دارند می توانند پرچم پرسپولیس را نیز به ورزشگاه بیاورند!

مدافع پرسپولیس در خصوص حاشیه های داوری این روزها همگفت:پرسپولیس هم از داوری ها لطمه خورده. در همین دیدار زانوی من به خاطر ضربه مهاجم حریف ورم نموده اما به دنبال این نیستم بگویم باید بازیکن حریف اخراج می شد و طرفداران مان را گول بزنم.ما با فوتبال مان موفق به شکست رقبای خود شدیم. حتماً ما با داوری به فینال آسیا رفتیم و با داوری السد را شکست دادیم. برخی تیم ها هم حتماً با داوری در مقابل تماشاگران خودشان سه گل از السد خوردند!

خلیل زاده با حمایت از فغانی گفت: فغانی بهترین داور ایران است و در ایران رو دست ندارد. با حرف نمی توان فغانی را خراب کرد.

3-300

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 19 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 19 اردیبهشت 1398 گردآورنده: barazali.ir شناسه مطلب: 206

به "شجاع علیه استقلالی ها: سرتان به کار خودتان باشد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شجاع علیه استقلالی ها: سرتان به کار خودتان باشد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید