شغل جدید نظامیان آمریکایی در کویت؛ به راه انداختن بازار سیاه گوشت خوک

به گزارش بارازعلی، منابع خبری گزارش دادند که نظامیان آمریکایی در کویت شبکه قاچاق و فروش گوشت خوک به راه انداخته اند.

شغل جدید نظامیان آمریکایی در کویت؛ به راه انداختن بازار سیاه گوشت خوک

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل ازخبرگزاری شهاب، ارتش آمریکا اعلام کرد که در خصوص شایعاتی در زمینه ایجاد بازار سیاه گوشت خوک در کویت توسط نظامیان این کشور تحقیق می کند و این اقدام نقض قوانین داخلی به شمار می رود.

کریس گرای سخنگوی فرماندهی تحقیقات جنایی وابسته به ارتش آمریکا در گفت و گو با وبسایت Task & Purpose ویژه اخبار نظامیان آمریکایی اعلام کرد که ماموران ویژه از بخش فرماندهی تحقیقاتی در خصوص شایعات ایجاد شبکه غیرقانونی قاچاق گوشت خوک توسط نظامیان آمریکایی مستقر در کویت را آغاز کردند و تحقیقات همچنان ادامه دارد و نمی توان جزئیات بیشتری را فاش کرد.

این در حالی است که برخی فعالان در اینترنت تصاویری را از دستور فرماندهی نظامی منتشر کردند که بر اساس آن فروش تولیدات گوشت خوک در فروشگاه های اردوگاه های نظامی کویت به دنبال ایجاد شبکه غیرقانونی قاچاق و فروش دوباره این تولیدات در خارج از اردوگاه ها متوقف شده است.

این اسناد نشان می دهد که محصولات گوشت خوک به ارزش 30 دلار درخارج از اردوگاه ها به قیمت 200 دلارفروخته می شود و مجازات قاچاق و فروش گوشت خوک در کویت حبس ابد است(اگرچه که حکم این مجازات زندان به مدت سه ماه تا سه سال است).

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 بهمن 1399 بروزرسانی: 4 بهمن 1399 گردآورنده: barazali.ir شناسه مطلب: 1618

به "شغل جدید نظامیان آمریکایی در کویت؛ به راه انداختن بازار سیاه گوشت خوک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شغل جدید نظامیان آمریکایی در کویت؛ به راه انداختن بازار سیاه گوشت خوک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید