مقاله: لس آنجلس یا تورنتو؟ کدام برای زندگی و مهاجرت مطلوبتر است؟

به گزارش بارازعلی، تورنتو یک مرکز برجسته موسیقی، تئاتر، فراوری فیلم سینمایی و فراوری سریال تلویزیونی است و مقر اصلی شبکه های ملی پخش عمده و رسانه های کانادا است. موسسات فرهنگی تورنتو، که شامل موزه ها و گالری های متعدد، جشنواره ها و رویدادهای عمومی، مناطق تفریحی، اماکن تاریخی ملی و فعالیت های ورزشی است، سالانه بیش از 43 میلیون توریست را به خود جذب می نماید. تورنتو به خاطر بسیاری از آسمان خراش ها و ساختمان های بلند، به ویژه بلندترین سازه مستقل در نیمکره غربی، برج CN شناخته شده است.

مقاله: لس آنجلس یا تورنتو؟ کدام برای زندگی و مهاجرت مطلوبتر است؟

سوالات خود را در زمینه مهاجرت و زندگی در کانادا و آمریکا از ما بپرسید.

در لس آنجلس، دمای روز در کل سال معتدل است. در زمستان دمای آن، به طور متوسط در حدود 68 درجه فارنهایت (20 درجه سانتیگراد) میباشد که به آن احساس گرمسیری می بخشد. لس آنجلس در طول سال دارای تابش آفتاب فراوانی است.

جمعیت متنوع تورنتو نشان دهنده نقش فعلی و تاریخی آن به عنوان مقصد مهمی برای مهاجران به کانادا است. بیش از 50 درصد از ساکنان تورنتو از اقلیت های فرهنگی قابل مشاهده هستند و بیش از 200 ریشه قومی متمایز در میان ساکنان آن زندگی می نمایند. در حالی که بیشتر مردم تورنتو انگلیسی را به عنوان زبان اصلی خود صحبت می نمایند، بیش از 160 زبان در این شهر صحبت می گردد

حال در آنالیز شاخص مراقبت های بهداشتی مشاهده میگردد که تورنتو با شاخص 75٪ کیفیت مراقبت های بهداشتی بهتری از لس آنجلس با شاخص 61٪ دارد.

تورنتو یک مرکز بین المللی برای تجارت و امور اقتصادی است و به طور کلی پایتخت اقتصادی کانادا در نظر گرفته می گردد، تورنتو دارای تمرکز زیادی از بانک ها و شرکت های کارگزاری در خیابان بی، در منطقه اقتصادی است. بورس اوراق بهادار تورنتو هفتمین بورس عظیم سهام دنیا از نظر سرمایه میباشد.

منبع مقاله: لس آنجلس یا تورنتو؟ کدام برای زندگی و مهاجرت مطلوبتر است؟

انتشار: 16 آبان 1399 بروزرسانی: 16 آبان 1399 گردآورنده: barazali.ir شناسه مطلب: 1464

به "مقاله: لس آنجلس یا تورنتو؟ کدام برای زندگی و مهاجرت مطلوبتر است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: لس آنجلس یا تورنتو؟ کدام برای زندگی و مهاجرت مطلوبتر است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید