ناظری سرمربی تیم ملی نجات غریق شد

به گزارش بارازعلی، رئیس فدراسیون نجات غریق و غواصی طی حکمی پرافتخارترین ورزشکار نجات غریق را به اسم سرمربی تیم ملی این رشته منصوب کرد.

ناظری سرمربی تیم ملی نجات غریق شد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون نجات غریق و غواصی، با حکم مهدی حیدری رئیس فدراسیون نجات غریق و غواصی، محمد ناظری به اسم سرمربی تیم ملی نجات غریق منصوب شد.

ناظری در شرایطی عهده دار راهنمایی تیم ملی نجات غریق شده که اسم پرافتخارترین ورزشکار این رشته را در اختیار دارد و در حوزه ورزش های آبی هم از پیشینه قابل توجهی برخوردار است.

در حکم مهدی حیدری برای محمد ناظری آمده است:

به مدد از پروردگار حی و نظر به سوابق متعدد قهرمانی و تجارب ارزنده علمی و اجرایی جنابعالی در حوزه نجات غریق کشور و هم منش ارزشمند فتوت و جوانمردی که برخواسته از جوهره ذاتی این رشته، مبتنی بر رسالت نجات ودیعه ارزشمند جان آدمی به آن مفتخر هستید، به اسم سرمربی تیم ملی نجات غریق کشور منصوب می شوید.

امید است ضمن تعامل سازنده با سایر ارکان فدراسیون، در جهت دهی و انگیزش کلیه استعدادهای موجود، تدوین دستورالعمل های منطبق بر دانش روز و ارتقا سطح حضور و افتخار آفرینی جوانان پرتلاش میهن اسلامی مان در رویدادهای بین المللی که میراث دار گام دوم انقلاب هستند، پیروز و پیروز باشید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 مهر 1400 بروزرسانی: 1 مهر 1400 گردآورنده: barazali.ir شناسه مطلب: 2026

به "ناظری سرمربی تیم ملی نجات غریق شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ناظری سرمربی تیم ملی نجات غریق شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید