هشدار در باره بیمه نامه های جعلی ، کلاهبرداری 40 میلیاردی

به گزارش بارازعلی، معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی پایتخت، از دستگیری فردی که با استفاده از بیمه نامه های جعلی مبلغ 40 میلیارد ریال از بیمه گذاران کلاهبرداری نموده بود، اطلاع داد.

هشدار در باره بیمه نامه های جعلی ، کلاهبرداری 40 میلیاردی

از سفر با تور سریلانکا به یکی از زیباترین کشورهای آسیایی سفر کنید و از شهرهای زیبای کلمبو و بنتوتا دیدن کنید.

به گزارش خبرنگاران، سرهنگ کارآگاه جهانگیر تقی پور در این باره، گفت: بیست و دوم آبان ماه سال جاری یکی از نمایندگان شرکت های بیمه گذار با مراجعه به اداره 13 این معاونت گفت، فردی که قبلا به عنوان کارگزار در نمایندگی بیمه فعالیت می نموده و به قوانین و امور بیمه آشنا می باشد، پس از منفک شدن از نمایندگی به افراد و شرکت های مختلف مراجعه و با وعده ارائه بیمه نامه های اقساطی اقدام به عقد قرارداد و سپس صدور بیمه نامه جعلی نموده است.

وی با اشاره به اینکه شاکی گفت متهم وجوه قابل توجهی از بیمه گران دریافت نموده است، اعلام کرد: مشتریان بیمه پس از بروز حوادث و مراجعه به بیمه، متوجه جعلی بودن بیمه نامه ها شده اند و به دنبال آن به اداره مرکزی بیمه مراجعه و شکایت هایی را در این خصوص طرح نموده اند.

معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی پایتخت در ادامه اظهاراتش به ایسنا، گفت: در تحقیقات پلیسی کارآگاهان پیروز شدند مخفیگاه متهم را در شمال تهران شناسایی نمایند و در یک عملیات پلیسی، با دستور قضائی وی را در بیست و دوم آبان ماه دستگیر کردند.

این مقام انتظامی عنوان نمود: با بازرسی از مخفیگاه متهم 400 فقره بیمه نامه جعلی که صادر و تحویل مشتریان شده بود، کشف شد.

براساس گزارش سایت پلیس، وی با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی اموال کلاهبرداری شده را بیش از چهمیلیارد تومان برآورد نموده اند، گفت: با انتقال متهم به اداره مبارزه با جعل پلیس آگاهی وی به جرم ارتکابی اعتراف و در نهایت با صدور قرار قانونی از سوی بازپرس شعبه 13 دادسرای ناحیه 32 تهران روانه زندان شد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 1 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: barazali.ir شناسه مطلب: 795

به "هشدار در باره بیمه نامه های جعلی ، کلاهبرداری 40 میلیاردی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار در باره بیمه نامه های جعلی ، کلاهبرداری 40 میلیاردی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید