هوای پایتخت سالم است

به گزارش بارازعلی، مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران ضمن اشاره به سالم بودن هوای تهران طی امروز(24 مهرماه) از وزش باد موثر در پایتخت اطلاع داد.

هوای پایتخت سالم است

حسین شهبازی در گفت و گو با خبرنگاران با بیان اینکه بر اساس نتایج حاصل از پیش بینی وضعیت هواشناسی در ایستگاه مهرآباد، به تدریج طی امروز (24 مهر) بر میزان ناپایداری جوی افزوده خواهد شد، اظهار کرد: در برخی ساعات وزش باد موثر به بزرگی 3 تا 5 متر بر ثانیه از سمت نواحی جنوب شرقی - جنوبی انتظار می رود.

وی ادامه داد: این شرایط طی فردا (25 مهر) کمابیش ادامه خواهد داشت و برای برخی ساعات وزش باد موثر با جهت غالب جنوبی پیش بینی می گردد.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با اشاره به اینکه براساس نتایج پیش بینی کیفیت هوا، وضعیت کیفی هوای اکثر مناطق شهر تهران طی امروز (24 مهر) در شرایط سالم خواهد بود، توضیح داد: انتظار می رود تا فردا (25 مهر) این شرایط همچنان تداوم داشته باشد.

به گفته شهبازی همچنین دما هوا در پایتخت تا روز آینده دما روند کاهشی خواهد داشت.

وی در سرانجام با بیان اینکه کیفیت هوای 24 ساعت گذشته تهران منتهی به 8 صبح امروز با میانگین 80 در شرایط سالم قرار داشت، گفت: کیفیت هوای هم اکنون پایتخت نیز با میانگین 62 همچنان در شرایط سالم است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 بهمن 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: barazali.ir شناسه مطلب: 157

به "هوای پایتخت سالم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هوای پایتخت سالم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید