وزش باد شدید و کاهش دمای تهران تا آخر هفته

به گزارش بارازعلی، بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران شرایط جوی این استان در بیشتر ساعات وزش باد شدید به ویژه در نیمه جنوبی و خیزش موقت گرد و خاک و کاهش دما پیش بینی می گردد.

وزش باد شدید و کاهش دمای تهران تا آخر هفته

به گزارش ایسنا، بر اساس آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی شرایط جوی استان تهران برای پنج روز آینده آسمان صاف تا قسمتی ابری و وزش باد از چهارشنبه تا روز آدینه (13 تا 15 اردیبهشت) در بیشتر ساعات وزش باد شدید به ویژه در نیمه جنوبی استان و در منطقه ها مستعد گاهی همراه با خیزش موقت گردوخاک و در ارتفاعات شمال شرق گاهی رگبار پراکنده همراه با رعد و برق پیش بینی می گردد.

با توجه به نفوذ پرفشار و ماندگاری آن تا روز آدینه در سطح استان کاهش دما مورد انتظار است.

براساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، آسمان تهران فردا (13 اردیبهشت) صاف و گاهی وزش باد در طول روز افزایش باد و گاهی وزش باد شدید با حداقل دمای 12 و حداکثر دمای 26 درجه سانتیگراد و در روز پنجشنبه (14 اردیبهشت) کمی ابری همراه با وزش باد، گاهی وزش باد شدید و در شب کاهش محسوس دما با حداقل دمای 10 و حداکثر دمای 22 درجه سانتیگراد پیش بینی می گردد.

طبق اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه ورامین با بیشینه دمای 30 درجه سانتیگراد گرم ترین ایستگاه استان تهران در 24 ساعت گذشته گزارش شده است.

منبع: فرارو
انتشار: 12 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 12 اردیبهشت 1402 گردآورنده: barazali.ir شناسه مطلب: 2462

به "وزش باد شدید و کاهش دمای تهران تا آخر هفته" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزش باد شدید و کاهش دمای تهران تا آخر هفته"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید