کشف گوشت قرمز غیر قابل مصرف از رستوران های تاکستان

به گزارش بارازعلی، رئیس اداره دامپزشکی شهرستان تاکستان گفت: بیش از 200 کیلو گرم گوشت قرمز و سفید غیر قابل مصرف از رستوران های تاکستان کشف و معدوم شد.

کشف گوشت قرمز غیر قابل مصرف از رستوران های تاکستان

به گزارش بارازعلی به نقل از مهر، حمیدرضا آذربایجانی اظهار کرد: فرآورده های خام دامی مورد استفاده در رستوران ها و آشپزخانه های مراکز آموزشی، درمانی، نظامی، کارخانجات و… توسط کارشناسان دامپزشکی مورد آنالیز قرار گرفته و در صورت مشاهده موارد تخلف، مراتب به وسیله مراجع قضایی پیگیری می گردد.

وی اعلام کرد: روز شنبه 28 دی در بازدید از مراکز خدمات رفاهی و رستوران های بین شهری حومه تاکستان، 218 کیلو گرم گوشت قرمز و سفید غیر قابل مصرف که در شرایط نامناسب نگهداری شده بود کشف و معدوم شد.

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان تاکستان اظهار کرد: گوشت قرمز و سفید مورد استفاده در رستوران ها باید دارای برچسب مشخصات تاریخ فراوری، تاریخ انقضا و روش نگهداری مناسب باشد تا موجب بروز مخاطره در بین مصرف نمایندگان نگردد که به همین دلیل بازرسان دامپزشکی محموله های فله و بدون هویت را توقیف نموده و پس از انجام آزمایش های لازم در صورتی که شرایط مصرف را نداشته باشند با حکم قضایی معدوم سازی نموده و متخلفانی که سلامت جامعه را هدف قرار می دهند به مراجع قضایی معرفی می نمایند.

هفته گذشته نیز بیش از 100 کیلو گرم گوشت قرمز بدون هویت از آشپزخانه یک کارخانه در حومه شهرستان تاکستان کشف و معدوم شد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 16 اسفند 1398 بروزرسانی: 16 اسفند 1398 گردآورنده: barazali.ir شناسه مطلب: 918

به "کشف گوشت قرمز غیر قابل مصرف از رستوران های تاکستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشف گوشت قرمز غیر قابل مصرف از رستوران های تاکستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید