10 بازیکن نو در استقلال؛ خرید های 2 رقمی فرهاد مجیدی!

به گزارش بارازعلی، خبرنگاران: شرایط در باشگاه استقلال همان قدر که مجذوب کننده است پیچیده هم شده است. فرهاد مجیدی که پیش از این اعلام کرده بود اگر به غیر از مهدی قایدی حتی یک بازیکن از استقلال جدا شود، استعفایش را می نویسد و می رود، دست به انقلابی در این باشگاه زده و نه تنها عذر بسیاری از بازیکنان فصل پیش را خواسته بلکه به شیوه ای مجذوب کننده، قریب به انگشتان 2 دست هم برای استقلال بازیکن خریده است.

10 بازیکن نو در استقلال؛ خرید های 2 رقمی فرهاد مجیدی!

به گزارش خبرنگاران، استقلال هروویه میلیچ، محمد نادری، مسعود ریگی، فرشید ناماعیلی، داریوش شجاعیان، شیخ دیاباته و مهدی قایدی را خواسته یا ناخواسته از دست داده و هنوز تکلیف چند بازیکن دیگر از جمله ارسلان مطهری هم تعیین نیست. این تعداد جدایی طبیعتا در تضاد با صحبت های فرهاد مجیدی است که گفته بود باید بازیکنان تیمش حفظ شوند.

مورد مهمتر، اما ورودی های استقلال تا به این لحظه است: علیرضا رضایی (دروازه بان)، امیرحسین حسین زاده، عارف آقاسی، زبیر نیک نفس، محمد رضا آزادی، امین قنامی نژاد، جعفر سلمانی و ابوالفضل جلالی به تازگی جذب شده اند. این آخری البته ادعا کرده توافقات لازم صورت گرفته و قرارداد به زودی نهایی می شود. پس تا به همینجا استقلال 8 بازیکن را به صورت قطعی خریده و مسئولان باشگاه نام کرده اند با لوسیانو پریرا هم به توافق نهایی دست یافته اند. لوسیانو نهمین خرید نو استقلال خواهد بود. با این وجود این انتها کار نیست، چون آن ها وعده خرید یک مهاجم فوق حرفه ای را برای باشگاه بعد از بازی با الهلال داده اند. به این ترتیب دهمین بازیکن استقلال که به نظر می رسد مجذوب کننده ترین خرید آن ها هم خواهد بود نه تنها به جابجایی این فصل استقلال انتها می دهد بلکه خرید های فرهاد مجیدی برای آبی پوشان را هم 2 رقمی خواهد کرد.

منبع: فرارو
انتشار: 11 شهریور 1400 بروزرسانی: 11 شهریور 1400 گردآورنده: barazali.ir شناسه مطلب: 2004

به "10 بازیکن نو در استقلال؛ خرید های 2 رقمی فرهاد مجیدی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "10 بازیکن نو در استقلال؛ خرید های 2 رقمی فرهاد مجیدی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید