5ترفند ساده برای افزایش سرعت شارژ گوشی مویابل

به گزارش بارازعلی، بسیاری از مردم وقتی فرآیند شارژ گوشی هوشمندشان کند می گردد ناامید می شوند، بنابراین در پی برترین راه ها برای سرعت بخشیدن به فرآیند شارژ هستند.

5ترفند ساده برای افزایش سرعت شارژ گوشی مویابل

به گزارش باشگاه خبرنگاران، در این گزارش پنج نکته مهم ارائه خواهد شد که به شما یاری می نماید گوشی هوشمند خود را سریعتر شارژ کنید:

از شارژر اصلی بهره ببرید

اگر گوشی هوشمند شما به کندی شارژ می گردد، از شارژر اصلی که هنگام خرید گوشی همراه آن است بهره ببرید. بعلاوه می توانید یک شارژر اصلی سازگار با گوشی هوشمند خود بخرید.

از کابل شارژ و آداپتور با کیفیت بالا بهره ببرید

کابل شارژ و آداپتور همراه گوشی هوشمند شما ممکن است برترین گزینه برای شارژ نباشد و قدرت کافی برای شارژ سریع گوشی هوشمند شما را تامین نکند؛ بنابراین سعی کنید کابل ها و آداپتور های شارژ باکیفیت بخرید تا برق مورد احتیاج برای شارژ سریع گوشی هوشمند خود را تامین کنید.

از استفاده از گوشی هوشمند هنگام شارژ خودداری کنید

هنگامی که از گوشی هوشمند خود در حین شارژ استفاده می کنید، انرژی بیشتری نسبت به دریافتی از شارژر مصرف می نماید. در نتیجه گوشی هوشمند به کندی شارژ می گردد؛ بنابراین از استفاده از گوشی هوشمند در هنگام شارژ خودداری کنید تا متوجه بهبود قابل توجه در سرعت شارژ گوشی خود شوید.

به جای پورت USB از پریز دیواری بهره ببرید

هنگامی که گوشی هوشمند خود را با استفاده از درگاه USB رایانه شارژ می کنید، سرعت شارژ آن بسیار کندتر از زمانی است که به پریز دیواری وصل شده باشد. بنابراین، هنگامی که می خواهید گوشی هوشمند خود را به سرعت شارژ کنید، به سادگی آن را با استفاده از آداپتور مناسب به یک پریز دیواری وصل کنید.

قاب گوشی هوشمند را بردارید

اگر گوشی هوشمند شما در یک قاب محافظ واقع شده است، ممکن است گرما ایجاد کند و روند شارژ را کند کند. بنابراین، قاب گوشی هوشمند را بردارید تا روند شارژ سریعتر گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 3 فروردین 1402 بروزرسانی: 3 فروردین 1402 گردآورنده: barazali.ir شناسه مطلب: 2447

به "5ترفند ساده برای افزایش سرعت شارژ گوشی مویابل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "5ترفند ساده برای افزایش سرعت شارژ گوشی مویابل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید