14 عرضه اولیه در 2 ماه پایانی سال! ، عرضه اولیه مهم 2 هفته بعد چیست؟

به گزارش بارازعلی، به گزارش خبرنگاران، استقلال و پرسپولیس، عرضه اولیه اپال (شرکت اوپال پارسیان سنگان) که اخیرا ناگهان لغو شد، پتروشیمی الوند، شرکت پالایشی ستاره خلیج فارس، شرکت حمل و نقل ریلی رجا، پتروشیمی اروند، شرکت تامین سرمایه تمدن، شرکت صنایع غذایی کورش، فروشگاه شهروند، روزنامه همشهری، هلدینگ سیمان غدیر و تپسی از مهمترین عرضه اولیه های احتمالی سال جاری هستند که تا به امروز گمانه هایی درباره آنها منتشر شده و اسامی این نمادها به عنوان عرضه اولیه سال جاری اعلام شده است.

14 عرضه اولیه در 2 ماه پایانی سال! ، عرضه اولیه مهم 2 هفته بعد چیست؟

از سوی دیگر طبق آخرین اطلاعات بزرگترین عرضه اولیه سال جاری یعنی ستاره خلیج فارس هم قرار بوده در زمستان سال جاری انجام گردد.

بدین ترتیب تا به امروز نام 14 نماد بورسی اعلام شده که قرار است در سال جاری عرضه اولیه آنها انجام گردد. هرچند تحقق این چنین وعده ای کمی دور از ذهن به نظر می رسد اما به هرترتیب طبق برنامه اعلام شده دو هفته بعد زمان عرضه اولیه مهم دو باشگاه ورزشی استقلال و پرسپولیس است.

اخیرا فرهاد دژپسند، وزیر اقتصاد با بیان اینکه دهه فجر تیم های سرخابی در بورس عرضه اولیه خواهند شد، گفت: علت اعلام نکردن برای مشخص زمان عرضه سهام دو باشگاه به بورس، فراهم شدن اطمینان خاطر به خریداران و سهامداران در بورس است.

وی اضافه کرد: وزارت اقتصاد و دارایی باید اطمینان حاصل کند که منافع دو باشگاه و سهامداران در عرضه اولیه به بورس حفظ خواهد شد.

بدین ترتیب ممکن است در دو هفته بعد سهامداران شاهد عرضه اولیه مهمی باشند اما آیا تمام آن 14 عرضه اولیه اعلام شده در سال جاری انجام خواهد شد؟

آخرین اخبار عرضه اولیه را در اینجا دنبال کنید.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 16 اسفند 1399 بروزرسانی: 16 اسفند 1399 گردآورنده: barazali.ir شناسه مطلب: 1700

به "14 عرضه اولیه در 2 ماه پایانی سال! ، عرضه اولیه مهم 2 هفته بعد چیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "14 عرضه اولیه در 2 ماه پایانی سال! ، عرضه اولیه مهم 2 هفته بعد چیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید