290 واحد مسکونی تحویل مددجویان بوشهری می گردد

به گزارش خبرنگاران، احمد لطفی صبح سه شنبه در حاشیه آیین تحویل 28 خانه مددجویی در روستای قراول خانه شهرستان دشتستان به مددجویان این نهاد، گفت: در 10 ماه گذشته تعداد هزار و 142 خدمت در قالب خرید و ساخت مسکن، تعمیرات، تکمیل و احداث سرویس های بهداشتی به مددجویان این نهاد در استان بوشهر ارائه شده است.

290 واحد مسکونی تحویل مددجویان بوشهری می گردد

وی اضافه نمود: برای اجرای این طرح ها در مجموع 66 میلیارد ریال از محل منابع دولتی، تسهیلات و یاری های مردمی هزینه شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر توضیح داد: در امسال و پس از انعقاد یک تفاهم نامه بین کمیته امداد و استاندار بوشهر، ساخت دو هزار واحد مسکونی با سهم 50 درصدی هر کدام از طرفین شروع شد.

لطفی ادامه داد: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته، 290 واحد مسکونی تا 14 اسفندماه و هم زمان با سال روز تاسیس کمیته امداد، به مددجویان این نهاد واگذار می گردد.

وی با اشاره به ساخت هزار واحد مسکونی با همکاری سپاه استان برای مددجویان این نهاد، اعلام کرد: در مجموع و بر اساس نیازسنجی های صورت گرفته، ساخت سه هزار و 700 واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد در سطح استان هدف گذاری شده و به دنبال این هستیم که طی یک زمان سه تا پنج ساله مشکل مسکن مددجویان را در سطح استان برطرف کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: بروزرسانی: 22 خرداد 1398 شناسه مطلب: 243

به "290 واحد مسکونی تحویل مددجویان بوشهری می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "290 واحد مسکونی تحویل مددجویان بوشهری می گردد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید