بازیکن تیم ملی ویتنام: ایران تیمی بسیار قدرتمند است و مدرن بازی می نماید، این تیم شکست ناپذیر نیست

به گزارش بارازعلی، مین وونگ، بازیکن تیم ملی فوتبال ویتنام در آستانه دومین بازی تیمش در جام ملت های آسیا 2019 به ستایش نوع بازی ملی پوشان کشورمان پرداخت.

بازیکن تیم ملی ویتنام: ایران تیمی بسیار قدرتمند است و مدرن بازی می نماید، این تیم شکست ناپذیر نیست

با ما همراه باشید تا با بهترین تور ویتنام سفر کنید.

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت دتائو ویتنام، مین وونگ درباره شرایط تیم ملی فوتبال ویتنام پس از شکست 3 بر 2 برابر عراق در نخستین بازی گروه D جام ملت های آسیا 2019 گفت: پس از این بازی احساس ناخوشایندی میان اعضای تیم ملی فوتبال ویتنام وجود داشت، اما جو تیم بهتر و مثبت شد. اکنون هم آماده دومین بازی برابر ایران هستیم.

این بازیکن تیم ملی فوتبال ویتنام ادامه داد: شکست در دقایق پایانی با وجود رجحان نسبی در طول بازی برابر عراق باعث ناامیدی بسیاری از بازیکنان ویتنام شده بود. البته با روش های روانشناسی پارک هانگ سئو (سرمربی) مهیای بازی بعدی شدیم. او با تمام اعضای تیم ملی ویتنام نشستی برگزار کرد تا از هر نظر مهیای بازی با ایران شویم.

مینگ وونگ درباره تیم ملی فوتبال ایران نیز گفت: ایران تیم بسیار قدرتمندی است و فوتبال مدرن را بازی می نماید. البته این بدان معنا نیست که شکست ناپذیر است. پارک هانگ سئو در نشست فنی بهترین تاکتیک بازی برابر ایران را برای بازیکنان ویتنام تشریح کرد. ما در این بازی می خواهیم بهترین عملکرد مان را به نمایش بگذاریم.

منبع: تسنیم
انتشار: 29 مرداد 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: barazali.ir شناسه مطلب: 357

به "بازیکن تیم ملی ویتنام: ایران تیمی بسیار قدرتمند است و مدرن بازی می نماید، این تیم شکست ناپذیر نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیکن تیم ملی ویتنام: ایران تیمی بسیار قدرتمند است و مدرن بازی می نماید، این تیم شکست ناپذیر نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید