تورهای کشتی کروز شمار گردشگران بلیز را افزایش داده است

به گزارش بارازعلی، آمار گردشگران کشور کوچک بلیز به لطف سفرهای دریایی اخیرا افزایش چشمگیری داشته است.

تورهای کشتی کروز شمار گردشگران بلیز را افزایش داده است

با کشتی کروز سفر به دور دنیا را تجربه کنید.

بلیز کشوری کوچک و کمتر شناخته شده در آمریکای مرکزی است که در سال جدید میلادی رونق قابل توجهی در جذب گردشگر داشته است. ورود گردشگران به کشور بلیز در حال افزایش است و طبق آخرین آمار اعلام شده، در میانه های سال 2018 میلادی روندی رو به صعود دارد.

در ماه ژوئن، یک میزان افزایش دو رقمی برای گردشگری شبانه در مدت سه سال اخیر برای این کشور ثبت شده است و نیمه اول سال جاری شاهد رشد تجمعی 17.1 درصدی مسافران بود. در ماه ژوئن طبق آمار، تعداد کشتی های کروز ورودی به بلیز 57.2 درصد بیشتر شده و در انتهای نیمه اول سال میلادی، افزایش 10.2 درصدی در خصوص مسافرین دریایی در مقایسه با نیمه اول سال 2017 میلادی را شاهد بوده ایم.

در ماه ژوئن 2018 میزان ورود مسافران شبانه به این کشور 15 درصد افزایش پیدا نموده است.همچنین در طول شش سال اخیر، میزان ورود گردشگران در دو ماه ژوئن و جولای به میزان ورود گردشگران در دو ماه شلوغ تر و پرمسافرتر ژانویه و فوریه نزدیک شده است.

20 مورد درخواست برای کشتی های کروز برای بیش از 73000 مسافر دریایی وجود داشته که از این طریق می خواستند به بلیز سفر نمایند. این حقیقت منجر به افزایش 57.2 درصدی شده و نسبت به ماه ژوئن سال 2017 میلادی، تعداد مسافرین دریایی کشور بلیز بیش از 26000 نفر رشد نموده که در نوع خود جالب توجه است.

منبع: کجارو / travelandtourworld.com
انتشار: 31 تیر 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: barazali.ir شناسه مطلب: 305

به "تورهای کشتی کروز شمار گردشگران بلیز را افزایش داده است" امتیاز دهید

1 کاربر به "تورهای کشتی کروز شمار گردشگران بلیز را افزایش داده است" امتیاز داده است | امتیاز: 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تورهای کشتی کروز شمار گردشگران بلیز را افزایش داده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید