تکذیب ادعاهای عجیب در خصوص شرایط زندان شهرری

به گزارش بارازعلی، تکذی زندان شهرریحشمت اله حیات الغیب با بیان اینکه تعداد کل زندانیان ندامتگاه شهرری بسیار کمتر از حتی نصف تعداد عنوان شده است به انجام اقدامات بهداشتی و درمانی در این زندان فراتر از پروتکل های بهداشتی اشاره نمود.

تکذیب ادعاهای عجیب در خصوص شرایط زندان شهرری

از پروفایل اینستاگرام بهروز ازند دیدن نمایید.

به گزارش مرکز رسانه قوه قضاییه، در پی انتشار ادعاهایی عجیب یک سایت خبری مبنی بر دوهزار زندانی بی ملاقاتی در زندان شهرری و همچنین فروش مایع دستشویی به قیمت 75 هزار تومان در فروشگاه این زندان، مدیرکل زندان های استان تهران این خبر را تکذیب و ادعاهای مطرح شده را بی اساس مطرح نمود.

وی با ابراز تاسف از طرح چنین ادعاهای بی اساسی در رسانه ها، گفت: اقداماتی که در راستای مبارزه با کرونا در زندان ها و خصوصا زندان شهرری صورت می گیرد بی نظیر است.

مدیرکل زندان های استان تهران توضیح داد: هر روز از سوی نیروهای آموزش دیده توسط واحد بهداشت و درمان ندامتگاه، کلیه سطوح و اماکن زندان ضدعفونی می گردد و امکانات لازم اعم از ماسک و مواد ضدعفونی کننده و دستکش یکبار مصرف به طور مرتب و به صورت رایگان در اختیار زندانیان قرار می گیرد.

وی بیان داشت: در این مدت و در راستای مقابله با کرونا 360 لیتر مایع ضدعفونی کننده دست، 1008 مورد ژل دست، 1460 لیتر مایع ضدعفونی کننده سطوح، 18250 جفت دستکش یکبار مصرف و 12 هزار ماسک به طور رایگان بین زندانیان توزیع شده است.

حیات الغیب گفت: مایع دستشویی و انواع شوینده های بهداشتی نیز به وفور و به صورت رایگان در اختیار زندانی قرار می گیرد و مددجویان اصلا احتیاجی به خرید از فروشگاه ندارند، در صورتی هم که احتیاج داشته باشند مایع ضدعفونی کننده 300 گرمی به قیمت یازده هزار تومان و 500 گرمی به قیمت سیزده هزار تومان در فروشگاه عرضه می گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 21 خرداد 1399 بروزرسانی: 20 دی 1400 گردآورنده: barazali.ir شناسه مطلب: 1167

به "تکذیب ادعاهای عجیب در خصوص شرایط زندان شهرری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکذیب ادعاهای عجیب در خصوص شرایط زندان شهرری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید