حادثه مرگ دلخراش زن جوان در آسانسور

به گزارش بارازعلی، زن جوان پس از محبوس شدن بین کابین آسانسور و طبقه پارکینگ، جان خود را از دست داد.

حادثه مرگ دلخراش زن جوان در آسانسور

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران از تسنیم؛ ساعت 16:15 روز گذشته ساکنان یک ساختمان مسکونی واقع در بلوار دستواره، خیابان یاسین در تماس تلفنی با سامانه 125 از حادثه محبوس شدن فردی میان کابین آسانسور خبر دادند که ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران پس از دریافت اطلاعات، بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 9 و تیم امداد و نجات 17 را به محل حادثه اعزام کرد.

احمد علی زارع تیموری؛ افسر آماده منطقه هفت عملیات سازمان آتش نشانی تهران درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: حین رسیدن نیروهای آتش نشانان در محل حادثه واقع در یک ساختمان مسکونی پنج طبقه 20 واحدی، مشاهده شد که زنی 40 ساله به علتی نامعلوم بین کابین آسانسور و طبقه پارکینگ گیر کرده و به طور کامل بیهوش شده است.

وی شرح داد: آتش نشانان پس از قطع جریان برق آسانسور، با رعایت موارد ایمنی اقدام به هم سطح سازی کابین آسانسور در پارکینگ ساختمان کردند و سپس شخص مصدوم را از کابین بیرون آوردند.

این افسر آماده آتش نشانی ادامه داد: نیروهای اورژانس پس از خارج کردن شخص توسط آتش نشانان، به بررسی معاینات اولیه پزشکی پرداختند که بعد از انجام معاینات لازم، متأسفانه فوت این شخص را تأیید و اعلام کردند.

بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ آتش نشانان علاوه بر ایمن سازی کامل محل حادثه، ارائه نکات ایمنی به ساکنان برای بهره برداری صحیح و همچنین دقت لازم در هنگام استفاده از آسانسور، پیکر متوفی را برای انتقال به پزشکی قانونی به منظور بررسی علت مرگ، تحویل عوامل نیروی انتظامی دادند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 18 دی 1399 بروزرسانی: 18 دی 1399 گردآورنده: barazali.ir شناسه مطلب: 1596

به "حادثه مرگ دلخراش زن جوان در آسانسور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حادثه مرگ دلخراش زن جوان در آسانسور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید